İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webspell Türkçe karakter sorunu???

RecLast

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar webspell kullanmak istiyorum türkçeleştirme ve temada sorunlar yaşıyorum. Acaba bilgisi olan varmı? Türkçe karakterlerde sorun yaşıyorum bi kaç kişi index e meta eklemesi yapmamı söyledi yaptım düzelmedi mysql den latinleri utf8 yapın dediler yine düzelmedi. Yardımcı olabilecek varmı acaba yada döküman falan verebilecek. Şimdiden teşekkürler.

RecLast

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Diğer bölümlerle uğraşıyordum şimdi tekrar baktımda olmuyor ya bi türlü :S Acaba şuan baştan uğraşıp deneyebilecek varmı?

http://www.webspell.org/index.php?site=files&file=42

Bu webspell in resmi sitesi download edip deneyebilecek varmı acaba? Ve bana anlatabilecek. Hatta konu açabilirseniz daha çok ilgi çeker çünkü webspell ile ilgili hiç bi yerde bilgi yok. TR yardım sitesi kapanmış durumda şuan

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5