İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WebSultan 2013 SEO Makale yarışması başladı !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BOREPUNK

0
Yasakli Uye
Reaction score
0

Web Sultan tarafından her yıl düzenlenmesi planlanan ve 1. yılı olması sebebiyle 1 Nisan'a yakın bir tarihte başlatılan Web Sultan 2013 SEO Makale yarışması başladı.

SEO Makale yarışmasında size verilen keyword kelimeleri etiketleyerek Google'de makale başlığını en üst sırada çıkarmaya çalışıyorsunuz. Bunun dışında nakit para , hosting ve TrendWP'den onlarca hediye de mevcut. Eğer sizde Web Sultan 2013 SEO Makale yarışmasına katılmak istiyorsanız burayı tıklayabilirsiniz.

Yarışmaya katılan herkese SosyoSultan olarak başarılar diliyoruz :)

Hucukii

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yarışma ve ödülleri çok güzel katılanlara başarılar diliyorum

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Yarışmanın duyurusunu yapıyorsanız, yarışma hakkında ki bilgileri eksiksiz olarak buraya girmeniz gerekiyor. Bu şekilde sadece reklam yapmış olursunuz ki hoş birşey değil.

mgtdizayn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Yarışmanın duyurusunu yapıyorsanız, yarışma hakkında ki bilgileri eksiksiz olarak buraya girmeniz gerekiyor. Bu şekilde sadece reklam yapmış olursunuz ki hoş birşey değil.

Arkadaşın dediği gibi reklam yapmanızın geregi yok. Gerekli bilgileri hazırlayınca bana pm yollayın konunuzu aktif edeyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5