İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webtasarim yarismasi - 2 yillik Limitsiz Hosting + Domain Odullu

• Konbuyu başlatan themaniac
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

themaniac

Misafir
Merhaba arkadaslar,

Yarismamiz suanda itibaren baslamistir ve 30 Nisan 2011 son tarihtir. ilk ikiye odul vardir.

Oduller:
1. icin: 2 yillik Limitsiz Hosting + Domain
2. icin: 2 yillik limitsiz hosting

IKRA Hosting icin yapmanizi istedigimiz websitesinde kendi yaraticiliginiza gore bir hosting sitesinde neler olabilir nasil tasarlanabilir bunlari size biraktik.
Ancak, istenilen bir kac sey var:
Arkaplan beyaz olucak. Hizli calisan bir websitesi olmasi lazim. Site icerisine kampanyalar, en son kayit olan siteler yada referanslar kismi olabilir kayan yazi gibi bir sekilde. Cpanel demo, online destek icin bir kisim olmali, yine anasayfada butun linux hosting sistemini anlatan sade bir yazi bulunmali.

daha fazla bilgi icin [email protected]

T

themaniac

Misafir
Yani IKRA Hosting icin bir websitesi hazirlanmasini istiyoruz bunu bir tema olarak hazirlayacak. Ve gereken istedigi dokumanlar logo, paket bilgileri vb bunlarin hepsini biz arkadasa temin edecegiz. En son bize herseyiyle yayina koymaya hazir bir website teslim etmesini istiyoruz.

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
ödül süper zamanım olsa kesin katılırdım katılacak olan (olursa) arkadaşlara başarılar

Okyanus39

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biraz Basit ama güzeller genede ... Zaten tek yarışmacı benim şuanda ... :p :şekil:

7097.jpg

7101.jpg

7108.jpg

T

themaniac

Misafir
hocam Nisan sonuna kadar vakit var, Yalniz arka plan beyaz olacak bu sekilde bir website hazirlarsaniz [email protected] ile iletisime gecin. yarismaya katilmak istediginizi belirtin. size bir hesap acilacak ve oraya istediginiz sekilde yukleme yapip online olarak calismanizi gorebilirsiniz. bizde sizin calismanizin takipcisi olacagiz.

Okyanus39

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeş anlamadım dediğini tam, çalışmam bu yarışmaya katılıyorum işte...

T

themaniac

Misafir
bizim istedigimiz bu sekilde bir tasarim degil, komple websitesini herseyiyle tasarlayip hazirlamasini istiyoruz, yukaridaki bir post'ta bunu belirtmistim zaten
"IKRA Hosting icin bir websitesi hazirlanmasini istiyoruz bunu bir tema olarak hazirlayacak. Ve gereken istedigi dokumanlar logo, paket bilgileri vb bunlarin hepsini biz arkadasa temin edecegiz. En son bize herseyiyle yayina koymaya hazir bir website teslim etmesini istiyoruz."

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Daha fazla bilgi icin [email protected] yazana kadar istediginiz ozellikleri belirten bi sablon ya da site verip butun bilgileri konudan verip insanlari ugrastirmasaniz nasil olur? Insanlarin tasarim gozunu acabilmek icin mail atmalari mi gerekecek yani?
Ben olsam katilmazdim.

Okyanus39

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeş k.b. ama bu ödüllerle site , logo vs.. hazırlayacak kişi bulamazsınız ... :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Forumu sürekli olarak spam yapma aracı olarak kullanıyorsunuz, çoklu üyelik açıp insanları kandırmaya yönelik işlemler yapıyorsunuz.

Lütfen artık yeni kullanıcı açmayınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5