İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webwiz'den Vbulletin'e geçişi ücretli yapabilecek?

lordking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar 2 gündür uğraşıyorum ama Mysql bilgim pek olmadığından en sonunda bu işlemi yapabilecek birilerini bulmaya karar verdim.
Access DB'den Vbulletin Mysql'a geçmek istiyorum. Webwiz Access DB'nin boyutu 115mb ve webwiz forum versiyonu 8.04, geçiş yapılacak Vbulletin forum ise kurulu ve üzerinde impexte kurulu.. Ben bu bilgileri sorunsuz Mysql'a geçirebilirim ve impexle vbulletine aktarabilirim diyen varsa özel msjla bi fiyat belirtirse iyi olur, bende uygun olanla konuşup çalışmak istiyorum..

Yapılacak işlem sıralaması; Access DB -> Mysql -> impex ile vbulletine uyarlama

lordking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada ben çeşitli geçiş yolları ve programları denedim. Birinde bile tamamen Mysql'a aktarım yapamadım devamlı sorun çıkardı. Genellik author tablosunu taşıyamadı yani üyeleri buda en önemli sorun tabiki.. Impexi author tablosu olmadan çalıştırmayı denedğimdede devamlı sorun verdi tablo uyuşmazlıkları hakkında..

DIABLO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım herhangi bir ücrete gerek yok aslında bilgisayarına my sql front kur daha sonra ikinci asama olaraksa programı calıstırdıktan sonra localhost'a kendi sql serverına baglan daha sonra sol taraftaki herhangi bir veritabanına sag tıklayıp dönüstür ms acces dosyası deyip acces db nin yerini belirtirsen dönüsüm yapıcaktır bundan sonraki asamada ise impex ile dönüsüm yaparsın eger herhangi bir sorun yasarsan pm yada bu konuya yazarsan videolu anlatım yaparım.İyi çalışmalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5