İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Welcome to Google AdSense

W

wow_cek

Misafir
arkadaşlar adnense den şu mail aldım acep ne diyorlar

Congratulations!

Your Google AdSense application has been approved. You can now activate
your account and start delivering Google ads and AdSense for search on
your site in minutes.

STEP 1: Activate your account.
Please visit https://www.google.com/adsense?hl=en_US . Log in to your
account using the email address and password that you submitted with
your application, and agree to the AdSense Terms and Conditions.

STEP 2: Paste the AdSense code into your web pages.
Just follow the instructions on the "Ad layout code" and "Search code"
pages to copy-and-paste the Google code into your site. Google ads and
AdSense for search will begin running on your pages within minutes.

STEP 3: See the results.
After your ads start running, you can see your earnings at any time by
checking the online reports in your account. Please note that you might
not maximize your earnings from AdSense if you have any of the
following on your website:
* robots.txt
* frames
* forms and dynamic content
* excessive images
* login and password requirements

For more technical guidelines and tips on optimizing your site for this
program, please visit:
https://www.google.com/adsense/faq-tech?hl=en_US

IMPORTANT NOTES:
* If Google has not yet crawled your site, you may not be able to see
relevant ads for a few hours. You may see public service ads (for which
you will not receive any earnings) displayed in the meantime.

* Google can not return SiteSearch results if your pages are not
included in Google's search index. Please note that adding SiteSearch
to any page will not queue that page for crawling by our bots. If you
would like to manually add your site's main URL to our crawl, you may
do so at http://www.google.com/addurl.html. Submitting your site in
this manner does not guarantee inclusion in Google's index.

* Website publishers, or a third party enlisted by the publisher, may
not, manually or through a robot, generate fraudulent clicks (click
spamming). Clicking on ads on your own site will violate this policy,
so please do not click on the ads for any reason. We monitor all
AdSense activity and disable the account of any publisher violating
this policy. For more information, please review the Google AdSense
Terms and Conditions at:
https://www.google.com/adsense/localized-terms?hl=en_US

QUESTIONS?
Feel free to contact us at [email protected] at any time. (For
technical support, please send an email to [email protected].)

Welcome to Google AdSense. We look forward to helping you unleash the
full potential of your website.

Sincerely,

The Google Team

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wow_cek ingilizcenin az olmasi kotu ya :(

kısaca.
siteye kabul edildin dior. git www.google.com/adsense ye giris yap karsina form gelcek 2.sikki sec bi daha 2 .sikki sec sonra asagidaki bosluga adini soyadini yazip submit de sonra karsina banner sayfasi cıkcak ordan banneri secip sitene koycan. gerisi malum zaten kolay gelsin.

M

mgurkut

Misafir
wowcek ww.google.com/adense adresine girdiğinde sağ tarafta login bölümü war oraya kayıt olurken kullandığın maili we şifreni yazıyorsun.. login olunca çıkan sayfada ad settings diye bi bölüm war ordan alacaksın eğer daha ayrıntılı bilgi istersen yine yaz ben cevaplarım akşama.. şimdi iş wakti :)

W

wow_cek

Misafir
evet sonunda adnense ye üye olduk işin garip tarafı okadar bedava yerden başvurdum kabul edilmedi mynet aldıgım yer kabul edildi hadi hayırlısı işallah sonradan bir sorun çıkmaz neyse kodlarıda yerleştirdik bakalım ne olacak bu konuda tavsiyesi olan arkadaşlar varmı yani adnenseden para kazanma konusunda

M

mgurkut

Misafir
sitenin ismini werirsen belki tavsiye edecek birsey bulunur.. nereye yerlestirdigini bilmeden kodu ne tavsiyesinde bulunabiliriz ki sitenin icerigi belli degil ki..

W

wow_cek

Misafir
vallahi şu anda sitemin tasarımını değiştiriyorum bitince veririm yani şu anda aktif degil benim bir sorum olacaktı sitemde sponsoru 24 saatte sadece bir kez tıklatacak bir kod kullansam acaba google buna birşey dermi yanlış anlama hile degil hani hit topluyalım diye sagda solda sitemizin adresini verecegiz ya adamın biri ya iki üç kez tıklarsa ben siteme gelen ziyaretciler için bu kodu kullanmak istiyorum yani bu kod ziyaretcini 24 saate sadece birkez tıklamasına izin verecek birde mesala iki yöntem var biri arama biri tıklama ziyaretcinin biri siteme gelip adnense link'kine aynı zamanda arama yapsa bu hilemi sayılır her ikisinide kullanabilirmi

M

mgurkut

Misafir
pek tabii her ikisinide kullandirabilirsin.. o kodlar icerisinde oynama yapman yasak yani bunu googlein robotlari farkederse ki bence kisa surede farkeder seni uyelikten cikarirlar.. ha tabii sen linkin ustune sadece bir defa tıklayın mutlaka tıklayın vs vs yazarsan ki bu komik olur öyle yaptırabilirsin.. tabii senin düşüncende farklı teknikler olabilir ama bence google ı kızdıracak bişi yapma kodlardan değişiklik mesela.. dikkat edersen üye olmak isteyen bi çok kişi war fakat olabilen az war.. şansını kullan azla başla ilerde çok kâr et..

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wow_cek birincisi 24 saatte aynı kişi aynı ipden kaç kere tıklarsa tıklasın sen bir kere tıklamış parası alırsın çünkü aynı ipden 1 gün boyunca sadece 1 kerelik tıkladı olarak değerlendiriyor google o nedenle öyle bir scriptle uğraşmana bile gerek yok.
ikincisi hem google search hemde google banner adsensei aynı anda kullanabilirsin hiçbir sorun olmaz. Bunların hepsi googlela yaptığın sözleşmede yer alıyor .Bunlar geçmeyip bidaha okuyun bence .Bu sadece sana değil herkese çünkü çok önemli maddeler bulunuyor...

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ha dersenki ben bu googleı yerim ipmide deiştirip dururum 1000 dolar bile getirtirim işte ozaman google seni yer çünkü ipn nekadar deişirse deişsin bildiğim kadarı ile belli bir aralık içerisinden çıkamassın zaten yeni kaydolan bir kullanıcınında 1000 dolar yapması direk göze batar başlar google araştırmaya bide çakozladımı sana güle güleyi çakar hatta sözleşmeye göre güle güleden fazlasını bile yapabilir bazı bölümler dolayısı ile ...

W

wow_cek

Misafir
o zaman kimse bizi adnenese den attırmak için bir şey yapamaz mesala gıcıklıgına devamlı tıklasa bile bir orun çıkmaz öyle degilmi

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya o şekilde yapamaz yani benim bildiğim bu yine istiyorsan başkalarınada sor ama o şekilde yok ben bu adama kılım tıklıyimde kovulsun bari gibi bişey olmaz ama irtibata geçerde derse yok bu adamın sitesi türkçe niye veriyonuz kardeşim derse bilfiğin gibi google sorun çıkarabilir
yada mesela derse bu adam scriptinizde oynamış yada haksız kazanç sağlıyo ipsini paso deiştirip deiştirip tıklıo gibi şeyler diyip googleın karalistesine girersin ha belki google araştırır yok böle bişey der ama sonuçta kötü gözle bakmaya başlarlar sitene ayrıca türkçe site olmandanda direk gıcıklık çıkartabilirler onuda belirtiyim...

W

wow_cek

Misafir
sagolasın malatyalı arkadaşım vallahi bende anlamadım adamlar herhalde beni başlarından atmak için kabul etmişler diye düşünüyorum bir haftada kaç kere başvurdum bende bilmiyorum

W

wow_cek

Misafir
teşekür ederim hepimiz için bende diliyorum

yalnız içimde bir kuşku var bedava yeri mynet aldım işallah sonra bir sorun çıkmaz

E

Eseryucel

Misafir
yaw arkadaşlar ben kodu koyuyorum sayfaya ama bi b..k çıkmıyor nedir sorun anlamadım :(

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alırken çıkarmadılarsa birdaha öıkarma olasılıkları daha az ama yok değil. Sonuçta kaydolurken soktukları botu kullanıcaklar yine ve sanmıyorum bir sorun çıkacağını.
İşallah bir sorunun olmaz neyse kolay gelsin...

W

wow_cek

Misafir
arkadaşlar tek sayfada kaç tane adnenese reklamı kullanabilirim her reklam başına ayrı kod mu lazım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi