İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wentto F8 Gps+Wi-Fi Tek Sim Hatlı İhtiyaçtan Satılıktır

Mackenzie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ürün Özellikleri ;

Wentto F8 Tek Simkart + Ücretsiz Navigasyon + Wi-fi + Tv + 2 Gb
Cep telefonu ve navigasyon ikisi bir arada Wentto F8 Navigasyonlu Cep Telefonu hayalinizin ötesinde özellikleriyle teknolojiyi cebinize taşıyor.

Gps özelliği sayesinde ücretsiz olarak navigasyon kullanımı sağlayabileceksiniz. Gitmek istediğiniz adresi kolaylıkla bulabilecek zaman ve yakıt tasarrufunda bulunabileceksiniz.

Wi-fi özelliği ile kablosuz internet bağlantısı kurabileceksiniz.

Facebook, msn gibi programlar sayesinde arkadaşlarınızla bilgisayara bağlı kalmadan görüşme yapabileceksiniz.

1,3 megapixel flaşlı kamera sayesinde her ortamda fotoğraf çekebilir video kaydedebilirsiniz.

Analog TV özelliği sayesinde dilediğiniz her yerde ücretsiz TV izlemenin keyfine varacaksınız. Ayrıca sevdiğiniz programları kayıt edebilir tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

Mp3, Mp4 desteği ile müzik dinleyebilir video klipler izleyebilirsiniz.

E-posta sayesinde istediğiniz zaman mail gönderip alabileceksiniz.

Java desteği ile oyun oynamanın keyfine varacaksınız.

Akıllı top ve dokunmatik ekran sayesinde menüler arasında rahatlıkla gezinebileceksiniz.
Özellikler
Ağırlık: 95 GR
Boyutlar: 114.7*61.8*13.6
Ekran Boyutu: 3.3 inç TFT Ekran
Telefon Hafızası: 87.7 MB
Hafıza Kartı Tipi: 2 Gb hediye 8 Gb kadar destekli
Pil Türü: 900 MAH Lİ-ON
Konuşma Süresi: 5 Saat
Bekleme Süresi: 240 Saat
Webcam
Ses Kayıt
Radyo, Radyo Kayıt
Bluetooth
WAP, GPRS
Opera Mini
E-buddy
Java
e-kitap
Hesap makinesi, kur çevirici, hatırlatma, takvim.
320x480 touchscreen java

İletişim Tel : 05458979377

Talep Ettiğim Miktar : 240 TL

Ürün 2 Yıl Garantilidir. Faturası ile birlikte Kılıfı ve Diyer Tüm Aparatları ile birlikte Gönderilecektir..

Ürünü 09.08.2012 Tarihinde aldım Ve şuan da Paraya İhtiyacım olduğu için İhtiyaçtan Satıyorum
wenttof8resim.jpg

Ödeme İş Bankası Misli

Mackenzie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Son olarak Fiyatı 210 tl yaptım İhtiyactan Satılıktır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5