İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wep siteme makale yazarı arıyorum

umut37500

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, İşlerimin yoğunluğu nedeniyle makale yazmaya zamanım olmuyor. Wep siteme her gün 1 makale olmak kaydıyla (zamanla arttırabilirim) sürekli (6 ay 1 sene olabilir) çalışacak yazar arıyorum. konu İnşaat-yapı-teknik hizmet alanında hizmet kolu ilgilenen arkadaşlara ö.m olarak cevaplanacaktır. diğer detaylar;

-Wordpress tabanlı siteye yazar makaleyi kendisi girecektir
-Yazar isterse haftalık 6 makaleyi 3 güne eşit olarak bölebilir
-Makaleler mutlaka özgün (re-write alakalı yabancı sitelerden çeviri olabilir) haftalık incelemelerimde kopya alıntı içerik görüldüğünde uyarı verilir 2.defasında çalışma durdurulacaktır 300 kelimeden oluşup en başına 1 resim eklenecek resimler aynı olacak resmi ben vereceğim fakat resim her yazıya konuya göre isim ve etiket verilip yeniden yüklenecek
-Verdiğim örnek kelimelere yazar istediği gibi yazabilir tecrübesine göre kelimeye konuyu istediği yerden bağlayabilir
-İmla kurallarına uyulacak yazıda h1 etiketi olmayıp h2 h3 etiketi olacak
-Belirttiğim kelimelerde herhangi bir makale ilk sayfada çıkarsa hediye olarak 2. defa makale ücreti verilecektir.
Arkadaşlar 1 kişi ile çalışmayı düşünüyorum işlerden dolayı cevap veremediklerim olursa kusura bakmayın ödemede konusunda hiç bi sıkıntı yoktur ileriye dönük diğer sitelerim içinde çalışma yapabilirim şuan durumum iyi yada işlerim bozulur para sıkıntısı yaşarsam çalışmalarımı durdurabilirimde makul fiyatta anlaşabileceğim arkadaşlardan haber beklicem sağlıcakla kalın..

yesimguner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar
Uzun süredir makale yazımı yapıyorum yoğun olarak,,

Mobilya-çocuk eğitimi-çocuk oyunları-halı yıkama-beyaz eşya-hamilelik-kadın-iç çamaşırı-giyim vs birçok konuda yazı yazıyorum

150-200 kelime : 2 tl
250-300 kelime arası: 3 tl

Birlikte çalışabilmek ümidi ile

Hoşcakalın

liseli4152

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
Yaklaşık 3 senedir blog işiyle uğraşmaktayım.

Bloğunuzda konu sınırı olmaksınzın her türlü konuda yazabilirim.

fiyat konusunda bir fiyat belirlemedim.Eğer bana ulaşırsanız anlaşmaya varacağımıza inanıyorum

Kendinize iyi bakın.

facebook.com/omercandinc adresinden bana ulaşabilirsiniz

sercann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istenilen her konuda özgün makaleler yazabilirim pm den de ayrıntıları görüşebiliriz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi