İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Werdana Traderlerinin Aciklamasini Yapmali

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

themaniac

Misafir
http://forum.iyinet.com/uyeler/42531-werdana.html

Werdana adli arkadas 13 kasimda iyinet'e ve WS'ye uye olmus.

15 kasimda uye olan birisi ondan iyinet'te site satin almis ve bu satin alan kisinin iyinet'te 1 mesaji var ve o siteyi aldiktan sonrada iyinet'e bir daha girmemis.

Sonra bu werdana'yi WS'de gordum ayni konularla. birde baktim ki 15 kasimda WS'de de birine site satmis ve o kiside 15kasimda WS'ye uye olmus.

O tarihler arasindaki odeme aldigi belgelerini ve konusma kayitlarini gostermesini talep ediyorum.

Bana gayet supheli gorundu. Arkadas dolandiricidir demiyorum ama belki kendini guvenilir gostermek bir adim onde baslamak icin kendine trader vermis olabilecegini dusunuyorum.
Arkadas aciklamasini yaparsa aklimizdaki bu suphe de giderilmis olur.

Hayirli forumlar

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Dedektif themaniac is basinda:) Eif ilgileniyor konuyla.

Tesekkurler.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
werdana'nın konu ile ilgili açıklama yapması bekleniyor.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Bu tarz durumları bu kadar sorun etmeyin , bilinmeyen kaç tane anlaşmalı itrader oluşturuluyor tahmin edemezsiniz.

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Bu tarz durumları bu kadar sorun etmeyin , bilinmeyen kaç tane anlaşmalı itrader oluşturuluyor tahmin edemezsiniz.

c0ld'a katılıyorum
Ayrıca eklemek istiyorum;
İnsanın aklında ne varsa onu düşünürmüş... biz biliriz kendine trade verenleri.. sonra banlanıp geri gelenleri hafızamız güclüdür

T

themaniac

Misafir

Hocam bir kategori sorumlusu olarak bence bu kadar hafife almayın

c0ld'a katılıyorum Ayrıca eklemek istiyorum;
İnsanın aklında ne varsa onu düşünürmüş... biz biliriz kendine trade verenleri.. sonra banlanıp geri gelenleri hafızamız güclüdür

Einstain kardeş eğer o dediğin doğru olmuş olsaydı şuanda ben geri dönmüş olmazdım. O söylenenler yalan olduğu anlaşıldığı için geri döndüm. Hee eğer bir yaran varsa konu açabilirsin. Bizim traderimizde belli yaptığımız iş de belli, sen kendi yerine bak ;)

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Kişisel tartışmalara girmeyin lütfen. Kişi konuya çağırıldı. Açıklamasını yapıcaktır.

Ayrıca bir ekleme yapayım. Bundan sonra bu tür durumlarda konu açmak yerine Bu başlığı kullanınız.

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
sanırım farketmediniz ama arkadaşın biri ödeme yaptığını söylüyor werdana geri dönüş yapmamış

celk625

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
verdana kullanıcı adı
gerçek adı: candaş cansız adlı kişi dolandırıcıdır. forumdan uaklaştırılmasını istiyorum.

TÜRKİYE İŞ BANKASI
Büyük Mükellefler V.D.Başkanlığı Vergi Kimlik No *** DEKONT
Sayın ***
E.F.T. İşlemi
İnternet Şubesi İşlem Dekontu
İşlem Tarihi İşlem Zamanı Sıra No Fiş Sıra No
17/11/2011 13:39:52 000065 3613 3951

Gönderen Alıcı
İsim *** CANDAŞ CANSIZ
IBAN: TR53 0006 4000 0014 1500 2425 21 T.GARANTİ BANKASI A.S. GÜRSU ŞUBESİ
Hesap No: 006066667990

TCMB Tebliği gereğince, ileri tarihli para transferlerinde alıcının IBAN ını belirtmek zorunludur. EFT hesabı tanımlarken bu hususu dikkate almanızı önemle hatırlatırız.
Aktarılan Tutar(TL) EFT Ücreti(TL) + Vergi Sorgu No.
120.00 2.50 05100614
Açıklama ***

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
werdana loglara baktığımda konuyu dün okuduğunuzu ve hiçbir şekilde açıklama yapmadığını görüyoruz.

Arkadaşa 120 TL karşılığında tahahhüt ettiğiniz sayfayı devretmeniz gerekiyor. Kendi aranızda anlaşıp bu sorunu çözebileceğinizi düşünüyorum. İnternet bağlantısı ile ilgili problemler olabileceğini varsayarak açıklama yapmanızı ve sorunu çözmenizi bekliyoruz.

Aksi halde forumdan süresiz uzaklaştırılacaksınız ve celik625 nickli arkadaşa hakkınızda yasal işlemler başlatabilmesi için gereken tüm kolaylıkları sağlayacağız.

T

themaniac

Misafir
Allah'tan isler buyumeden konu acmisim. Herkes ticaret yaptigi insana dikkat etmeli. umarim arkadas internete giremedigi icin islemleri yapamamis ve buraya aciklama yazamamistir

T

themaniac

Misafir
Arkadaslar adam suanda online daha ne bekliyorsunuz. Dolandirilmis bir adam var ortada, verilmis yalandan traderler var ve de adam kac keredir siteye giriyor ama aciklama yapmadan cikiyor.

KONU KILIT, WERDANA KIMI DOLANDIRIYORSAN DOLANDIR KARDESIM BEN DAHA BIRSEY DEMIYORUM

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Konunun kilitlenmesi veya üyenin banlanması şu anda sorunu çözmüyor. Konuyu takip ediyoruz. Gereksiz mesajlar yazmayınız.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Konu ile ilgili kullanıcıların (Werdana ve fanatikk) geriye dönük IP adresleri sistem loglarımızdan çekilmiş yukarıda verilen bilgiler doğrultusunda ekran görüntüleride alınarak savcılığa verilmek üzere şikayet dilekçesi hazırlanmıştır.

Werdana rumuzlu kullanıcı 24 Kasım 2011 tarihine kadar mağdur kullanıcının mağduriyetini gidermezse dilekçe savcılığa verilecektir.

pablo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dolandırıcı ByBeytu = Werdana aynı kişi

ByBeytu adlı kullanıcı ile Werdana adlı kullanıcı aynı kişidir. Dün dediğim gibi dolandırıcıdır.celik625 tarafından dekont da eklenmiştir.

dün werdana adlı kişiyi ekledim msn me. kabul etmiş beni. burda da başka kimse ile msn paylaşmadım ona attığım mesaj dışında. girdi msn ye 64 k li sayfanın satılık olduğunu söyledi. werdana iken verdiği linkle aynı link. abime sattı o sayfayı, ben de ekliyim dedim. bunları dedi bana. her şeyi açıklayınca kapattı hemen msn yi.
Gerçek adı bu.
Herkes dikkatli olsun
CANDAŞ CANSIZ
bursa gürsu şubesi
T.GARANTİ BANKASI A.S. GÜRSU ŞUBESİ
Hesap No: 006066667990

ByBeytu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
İp adreslerini sorgulayın sacma sapan konusmayın lütfen adminler ilgilensinler benim multi üyeliğim falan yoktur.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
pablo iddianı ıspatlayamazsan bu üyeliğin ve diğer üyeliklerin tespit edilip forum üyesine iftiradan uzaklaştırılacaktır. pm ile açıklamalarını bekliyorum.

werdana ile ilgili Loi gereken açıklamayı yapmıştır. Bu konu ile ilgili yeni konu açmayı yasaklıyoruz. Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5