İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

white-funds

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LUGAS' Alıntı:
ama böyle siteler biliyosunuz ilk günlerinde ödüyor o yüzden yazim dedim.

Ömrü sadece 2 saat süren hyip siteleri de var. O yüzden Kurallarımızı gözden geçirelim.

lugas herkes senin gibi her yeni siteye ödeme almadım der ama ref linkini yayınlamaya devam ederse ne olur?

Arkadaşlar rica ederim yapmayalım şunu, illaki birinin canının yanması mı gerekiyor.
Şu an konular yeni diye bu tarz mesajlar kitlenmiyor ama korkarım yakında o da olacak. Lütfen!!! lütfen daha dikkatli açalım konuları.

p.s: Arkadaşlar, kurallarımızda bir bozukluk mu var? Halbuki iyi tepkiler almıştım. Lafta kalmasın bu olumlu tepkileriniz. Önemli olan uygulamamız.

saygılar

G

Geveze.at

Misafir
Yav ne zaman akillanacaksiniz. Forumun suyu yavas yavas cikmaya basladi.
Sen milleti tesvik ediyorsun. Sonrada paralar ödenmeyince eee nerden bileyim.
Buna benzer bir olay oldu

http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=21763
2-3 kurus reften kazanacagiz diye milleti atese atiyorsunuz.

Forum yöneticileride bu konuda bir tutum sergilemeli. Yabanci forumlarda ödenme belgesi olmadan baslik actirtmiyorlar.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz herşeyi inceliyor ve takip ediyoruz. Bu konuyuda görüşeceğiz. Öneriniz için teşekkürler.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kapayın başlığı o zmn ben reften gelen paraya bakamam ama hyip sitelerine bakın ilk gğünler hep ödeme yaparlar ilk birkaç gün insanlar kazansın cıksın diye yazdım bunu buraya tamam yazmıyorum bundan sonra para almadan ama unutmayın bir ödiyen yine ödiyecek diye bir güvence de YOK ama olsun siz bildiniz gibi yapın

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lugas, Kafanıza göre başlık açıp, canınız sıkılıncada içeriğini silemezsiniz. Lütfen tekrarlamayın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5