İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

whmcs orjinale geçmek ?

burakeden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben denemek amaçlı whmcs ***** kullandım. Yalnız orjinale geçmek istiyorum ve bir sürü müşteri var. Ben nasıl yeni alacağım orjinal whmcs ye müşterileri taşıyacağım? Bilgisi olan birisi yardımcı olabilirse çok iyi olur

debian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni yazilimi yukle veritabani bilgilerini eskisi olarak gir upgrade yap isini gorur

burakeden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elimde şuan orjinal olduğunu varsayalım yapmam gereken işlemi söyleseniz, yani kurulu whmcs sileyim mi? veritabanı aynı kalcak sonra orjinali yükleyeceğim değil mi?

CetinBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elimde şuan orjinal olduğunu varsayalım yapmam gereken işlemi söyleseniz, yani kurulu whmcs sileyim mi? veritabanı aynı kalcak sonra orjinali yükleyeceğim değil mi?

Yükseltme esnasında veri tabanındaki verilerde bir arıza oluşmuyor. Ancak hangi sürümden hangi sürüme güncelleyeceğiniz de önem arz etmekte.

Size tavsiyem : PhpmyAdmin'den öncelikle veri tabanını "Dışarı Çıkar" ın, ardından tüm kurulumları tamamladıktan sonra "İçeri aktar" diyerek yedeklerinizi sorunsuz olarak yükleyebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5