İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WHMCS Plesk

bmedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar
Pleski WHMCS ye entegre etmeyi bilen var mi?Plesk panelde templateler olusturdum.WHMCS de de ayni isimlerle girdim serverimi da ekledim hersey tamam.Servera baglan diyince WHMCSden otomatik baglaniyor.Yani problem yok.Pleskte de templateleri defalarca kontrol ettim WHMCS ile ayni isimde ayni ozellikte ancak siparisten sonra siparisi onayladigimda plesk otomatik hesap acmiyor.Manuel acmak zorunda kaliyorum.WHMCS versiyonu 431 Plesk 9.5 sorun neden kaynaklaniyor bilen var mi?

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Siz hosting paketlerini ve fiyatlarını tanımlarken "ilk ödemeden sonra hesabı aç"'ı işaretlediniz mi.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Senkronize çalışıyor bende ki 3 günde ayarlarını yapmıştım. Yinede 2008 serverda "www" dnsde eklemeyi unutuyor manuel ekliyorum. tam olarak takıldıgın noktayı buldun mu yardımcı olabilirim?

bmedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz hosting paketlerini ve fiyatlarını tanımlarken "ilk ödemeden sonra hesabı aç"'ı işaretlediniz mi.

Evet tabi ki yaptim.Sorunu tam olarak bulamadim.PleskSyncWhmcs_v1.0.Beta adli bir addon yükledim.Manuel acinca ordan gosteriyor ama ben siparisi aktif edince otomatik acmiyor.Anlayamadim bir turlu.

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Aslında whmcs tarafında bir ticket açarsanız herifler direkt inceleyip çözerler. Uğraşmazsınız.

bmedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lisansimi ama whmcs.com uzerinden almadim reseller bir firmadan aldim.Yinede ugrasirlarmi?

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Normalde desteği satın aldığınız yer vermek durumunda bu her yerde böyledir. Ama ticket açın yardımcı olurlar yinede. Geri çevirmezler.

bmedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hizmeti aldigim firmaya daha once yazmistim sorunu da onlar da bilmediklerini soylediler.WHMCS`ye actim bi ticket bakalim nolacak.Tesekkur ederim ilginiz icin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5