İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WHMCS - Profesyonel Tema

tgnx.gen.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tema Demo Görünüm
tema2.jpg

Tema Fiyatı : 50 TL

İletişim
Msn : [email protected]
Ödeme : Havale - EFT - PayPal - Misli.Com

Dipnot : Temanın demo link i için PM veya Messenger iletişim kurun.

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
başarılı bir tema olmuş, panelde bir değişiklilik söz konusumu yoksa default görünüm mü var, aslında bu whmcs tema yapımcıları şu müşteri paneline güzel bir el atsa patlar gider diye düşünüyorum :)

iyi satışlar

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Temanın size ait oldugunu kanıtlayacak belge veya dökümanları konuya eklerseniz sizi whmcs tema satışı konusunda onaylayacağım.

Son zamanlar'da artık clone tema / çalıntı tema ile birebir satış gerçekleştiren ve insanları mağdur eden cinsiyetleri belli olmayan kişiler yüzünden mağdur olan arkadaşlarımız olmuştu. Bu yüzden de artık ek bir güvenlik amacı ile siz'den bu bilgileri konuya değil'de tarafıma gönderdiğiniz taktir'de onaylamam gerektiğini bildirmek istiyorum.

Yanlış anlamamanızı rica ediyor, ilgi ve alakanız'dan ötürü teşekkür ediyorum.

tgnx.gen.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Temanın size ait oldugunu kanıtlayacak belge veya dökümanları konuya eklerseniz sizi whmcs tema satışı konusunda onaylayacağım.

Son zamanlar'da artık clone tema / çalıntı tema ile birebir satış gerçekleştiren ve insanları mağdur eden cinsiyetleri belli olmayan kişiler yüzünden mağdur olan arkadaşlarımız olmuştu. Bu yüzden de artık ek bir güvenlik amacı ile siz'den bu bilgileri konuya değil'de tarafıma gönderdiğiniz taktir'de onaylamam gerektiğini bildirmek istiyorum.

Yanlış anlamamanızı rica ediyor, ilgi ve alakanız'dan ötürü teşekkür ediyorum.
mesajları yeni gördüm "fRtkmR" yorumunuz için teşekkür ederim.

Temanın gerekli belge ve dökümanlarınızı hazırlayıp "Kaan" bey yollıyacağım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5