İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış wiki tanıtım,backlink,ziyaretçi defteri tanıtım

ankatr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar​

KISA SÜRELİĞİNE KAMPANYALI FİYATLARDIR. ŞİMDİ AL FORUM TANITIMDAN BEDAVA YARARLAN!

PAKET DETAYLARI
  • 2237 WİKİ Tanıtım === 4 TL
  • 300 BACKLİNK (isteğe göre attırılabilir ancak ideal budur) === 1 TL
  • 1200 ZİYARETÇİ DEFTERİ tanıtım === 4 TL
  • Tüm arama motorlarına PİNGLEME === 1 TL
  • 500 Forum Tanıtımı === 20 TL (şuan aktif değildir.)

BİTMEDİ ! - Ek Hizmet Paketi
  • Forum tanıtım paketimiz aktif olduğunda ücretsiz olarak yararlanabilme imkanı (500 forum tanıtım)
  • 1 ay boyunca 1 defa backlink kastırmak ücretsiz
  • 1 ay boyunca 1 defa wiki tanıtım ücretsiz
  • 1 ay boyunca 1 defa ziyaretçi tanıtım ücretsiz
  • 1 ay boyunca 1 defa pingleme ücretsiz

ÖDEME

====== 10 TL ======

İŞ KALİTESİ
  • Yapım sırasında sürekli sipariş veren ile iletişimde olunur. İş kalitesi sağlanmaya çalışılır.
  • Raporlar sürekli olarak sipariş veren kişiye iletilir.
  • İş tesliminden itibaren ek hizmet paketimize dahil edilir.
  • Müşteri memnuniyeti %100 dür. Eleştirilere açık kişiler olarak dilek şikayetlerinizi sonuna kadar dinleriz. Eğer bir memnuniyetsizlik söz konusu ise çözüm araştırması yapılır ve uygulanır.
  • İşleriniz bittiğinde PM, E-mail ile bilgilendirilir. Raporların tümü gönderilir.
  • Sandbox veya ban olayı olmamaktadır. İdeal olanı kullanıyoruz. Sizlere tavsiyelerde bulunuyoruz.
  • İş yoğunluğuna göre raporlamada gecikmeler yaşanabilir.

Çok başarılı bir arkadaş. Ücretsiz yaptığı işi bile süper yapıyor.Raporlar hemen teslim edildi.Çalışılabilir kişi ;)

raporlar kısa sürede ulaştı, güzel ve hızlı bir çalışma oldu teşekkür ederim. Raporu kontrol ettim hepsi eklenmiş ve başarılı tekrar teşekkürler. Bu kadar kısa zamanda bu kadar iş gayet iyimiş tavsiye ederim herkeze

backlink wiki + forum tanımı ve ziyaretçi defteri çalışmaları yapıldı gayet hızlı ve ilgili birisidir teşşekürler :)

rapor teslim alındı oldukça başarılı ve ilgili arkadaş. teşekkür ederim kardeşim :)

rapor alındı teşekkürler...

birer adet tanıtım alınmıştır. işini çok iyi yapan bir arkadaşımızdır ankatr. hayırlı işler.

çok kaliteli ve çok hızlı teşekkür ederim. arama motorlarina pingleme aldim.

Arkadaş raporları cok hızlı bir şekilde ulaştırdı,alacak olan arkadaşlara tavsiye ediyorum.Linkleri kontrol ettim,eklenmiş.Dürüst bir arkadaş

yorumları kontrol linki :Referans amaçlı wiki,backlink,forum tanıtım - Fuub.net

İş Ortaklığı Sistemi

Web site işleriyle mi uğraşıyorsunuz? müşterilerinizin sitelerini gönderin ek gelir elde edin!
  • 1 - 4 Site için : Site başı 25 krş
  • 5 - 9 Site için : Site başı 50 krş
  • 10 - 20 Site için : Site başı 75 krş
  • 21 - 40 Site için : Site başı 1 TL
  • +40 Site için : Site Başı 2,50 TL
Karşı taraftan ödeme alındıktan hemen sonra paypal hesaplarınıza aktarılacaktır. Toplu çekimlerde banka havalesi veya Operatör TL olarak ödeme yapılır.

ÖDEME YOLLARI
LS6I.jpg

XZUI.jpg

MWS8.jpg

K3J5.png

LÜTFEN BALTALAMA, KARALAMA YAPICI YORUMLAR YAPMAYINIZ!
hayırlı iş dileme veya sipariş dışı mesaj atan üyelere uyarılmaksızın konu baltalama maddesinden moderatöre bildirim yaparım

kısa not:

wiki açıklama:
2237 wiki adresine otomatik attığımdan olumlu ve olumsuz olarak rapor vermektedir yani hepsine ekleyememekte... ancak 1000 in üzerinde ekleme yapmaktadır. bu yüzden fiyatı en alt seviyede tuttum. Raporlarda kontrol edebilirsiniz.

ziyaretçi defteri açıklama:
ziyaretçi defterlerine ankatr adı ile eklenmektedir. rapor gönderdiğimde sitelere baktığınızda bu isimde görebilir kontrol edebilirsiniz.

ankatr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kısa süreli kampanyalı fiyatlardır. şimdi al forum tanıtımdan bedava yararlan

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5