İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Win resel arıyorum ilgilenenler baksın

Tavsanpanel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
- 3 -5 GB Webalanı
- 250-300 GB Bandwith
- Sınırsız domain barındırabilme
- Sınırsız subdomain hesabı açabilme
- Sınırsız eposta hesabı oluşturabilme
- Sınırsız mysql db Oluşturma
- Anti-Spy v1.2
- Anti Virus
- Plesk 8.3.0 Kontrol Panel
- Şuan belirsiz seçim Lokasyon
Fiyat = 20 YTL/Aylık

NOT:lokosyon fransa abd avusturya yabancı ülkeler olabilir.

Arkadaslar artık yanı canıma tak etti kesintiler makina sorunları site acılıyor bi arada yawaslıyor böyle bir sorunları bana yasatmayacak firma arıyorum

Own hostla calısıyorum İlk günler iyiydi bu son 1 kaç gün icinde kesintilerle karsılasmaya başladım eleştirmiyorum bana bunları söyleyebilirdi sorunvardı diyebilirdi ama bos bos beklemekden müsteri kaybım cok oluyor baska makına aktarın diyorum yok diyor bir tane makınam var diyorlar ama kendi sitelerinde avusturya lokosyon kullanıyorlar anlamadıgım olay bu tr sunucu satıyor fakat sitesi avusturya lokosyon :s neyse evet arkadaslar tekliflerinizi bekliyorum

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaslar artık yanı canıma tak etti kesintiler makina sorunları site acılıyor bi arada yawaslıyor böyle bir sorunları bana yasatmayacak firma arıyorum

o özellikleri o fiyata ararsan tabiki kapanır.. kafana hesaplaman lazım en kotu makina 250 ytl hesaplasan.. Senin gibi bu adam 20 ytlden en az 13 kişiye satacak..Buda makina parası kar yok içinde.. En kötü 250 gb olsa..

zaten bu adama 13 kişide 2750 gb eder.. Bu 250 makinada bu trafik zor. halen adam kar edemedi.. Eee durum böyle iken hangi adam sana kar etmediği işte destek versin..

ben 100 gb trafikli reseller 30 ytl satarken zor kurtarıyorum.. Bu yüzden sanırım azda firma seçerken problem sende..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi