İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Win7 php kurulumu?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Win7 kurulu bilgisayarıma php ve mysql kurdum. İnternette iyi bir sitenin anlatımıyla yaptım bunu. Kurar kurmaz ilk işim wordpress çalıştırmak oldu ve başarılıydı. Ancak yarım kalmış bir projeyi çalıştırmak istediğimde problem oluşuyor index dahi görünmüyor. Yarım proje derken hali hazırda çalışıyor, hatta kendi sunucumda da denedim sorun yok ancak wordpress in çalıştığı ama bu scriptin çalışmadıgı kendi bilgisayarımda eksik ne olabilir?

Ucu çok açık bir soru oldu ama ne biliyim bir test prg si vardır belki ya da ufak bir script vardır stabil mi değil mi diye test etmek için. Php ile hiç aram olmadıgı için öööle kaldım valla :)

Yardımcı olursanız sevinirim.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Muhtemelen uyarı veriyor ancak php.ini'de hata mesajları kapalı bu yüzden göremiyorsunuz.

Çalıştıramadığınız indexe şunu ekleyin ve hata mesajı çıkarsa yapıştırın inceliyelim.

PHP:
<?
error_reporting(E_ALL);
ini_set("display_errors", 1);
?>

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Teşekkürler Atay, ancak herhangi bir hata kodu çıkmadı :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5