İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Winampta Çalan Parçayı Messenger'de Göster {basit bir plugin}

abasaran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
bir arkadaşımız daha vermiş. ancak,
o farklı versiyonlarda kararlı çalışmıyor.

benim eklediğimde hemen hemen aynı özellikte,
tek farklılığı sadece winamp plugin dosyası eklemesi.

.rar içinde olan dosyayı belirtilen yola install yapın.
msn'inden "hızlı bir ileti paylaşın" yada eski adıyla "Bir ileti girin"
bölümü yanındaki "ok"a tıklayark "ne dinliyorum'u göster" i işaretleyin.

NOT: eklentiyi yüklerken winamp kapalı olsun.

__direk download link'i

önizleme:
winampgoster.jpg

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
neden direk rapidshare.com adresini vermiyorsun ?

abasaran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden direk rapidshare.com adresini vermiyorsun ?

asıl amacım
"Upload Edilen Programlar
Norton AntiVirüs Programı İle Taranmaktadır"
bu ibarenin görünmesi..
ayrıca Dosyacı bölümünden indirme sayısını
takip için.

bilgisayarım virüslü paylaşımdan çektiği kadar benden çekmedi {:

yüklediğim dosyaların güvenirliğini göstermek için yani.

ikinci bir amaç daha var.
o da, veritabanı giriş çıkışlarını biraz şişirmek.

zaten linkler direk rapid'e yönlendirili.
sizde ziyaret ettiyseniz, farketmişsinizdir.

herhangi bir sorun yaratmayacağını düşündüğüm için
paylaşımı böyle yapmak istedim.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Yeterince tanıdık siteni, lütfen artık reklam yapmayı bırakırmısın. Paylaşmak istiyorsan URLlerin direk adresini verebilirsin.

Sitene destek olabilmek icin reklamların tıklanmasını teşvik ediyorsun. Adsense'den ban yemen için fazlasıyla yeterli bir davranış bundan vazgeçmeni öneririm.

abasaran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeterince tanıdık siteni, lütfen artık reklam yapmayı bırakırmısın. Paylaşmak istiyorsan URLlerin direk adresini verebilirsin.

Sitene destek olabilmek icin reklamların tıklanmasını teşvik ediyorsun. Adsense'den ban yemen için fazlasıyla yeterli bir davranış bundan vazgeçmeni öneririm.

Okumadan mesaj postalamayın
başlığı altında forum kuralları aynen bu şekilde belirtilmiş.
linkleri başka server üzerinden vermenin yasak olduğuna dair bir ibare yok.

Kod:
IYINET Forum Felsefesi

IYINET Webmaster forumları her yaştan,her meslekten uzman veya amatör olarak webmasterlığa gönül vermiş kişileri buluşturmaktadır.Aradığınız tüm teknik konularda yardım alabileceğiniz,cevap alamadığınızda uzmanlarımıza danışabileceğiniz tek webmaster forumudur.

1999 yılından beri en aktif, webmaster forumu olma özelliği taşıyan iyinet,on binlerce üyesi ile güçlü bir markadır.Şüphesiz ki bu güce sahip olmadaki en önemli anahtar,siz değerli üyelerimizdir.

IYINET değişim sürecinde,yönetim sistemimizi elimizden geldiği ölçüde şefaflaştırmaya çalışmaktayız. Şeffaf yönetim adına,işlediğiniz bir kuralın cezasının ne olduğunu artık net şekilde bileceksiniz.Aşağıda belirteceğimiz kurallar,forum düzen ve seviyesini korumak adına alınmıştır.

1-Yeni bir konu açmadan önce,aynı konudan olmadığını kontrol ediniz.
2-Mesaj yazarken tamamı büyük harf,kalın,renkli yazmak yasaktır.
3-Konu başlıkları düzensiz ve gelişigüzel yazanların konuları silinir.
4-Üye olurken ahlak kurallarına aykırı isim seçmek, imzanıza siyasi veya dini amaçlı yazılar yazmak, yine aynı şekilde uç noktada bir resim(logo) seçmek forum kurallarına aykırıdır.
5-Aynı kişinin birden fazla isimle kayıt olması,farklı kişilermiş gibi konuya yorum yapması yasaktır.
6-Forumun huzurunu kaçıracak şekilde dini,siyasi,reklam vb. gereksiz mesajlar atmak yasaktır.
7-Kanıt olmadan başkasını kişi yada kurum hakkında yalan beyanda bulunmak yasaktır.
8-Forumda satışı engelleyici mesajlar atmak yasaktır.
9-Üyelerimize yakışmayacak seviyede argo,kaba,kötü bir Türkçe kullanmak yasaktır.
10-Telif hakkı ihlali ve yasal olmayan mesajlar atmak yasaktır.
11-Gereksiz yere rep ve eTicaret kullanımı yasaktır.
12-Rep(Tecrübe Puanı) istemek yasaktır.
13-Özel mesaj ile küfür vb. hakaretlerde bulunmak yasaktır.
14-Paylaşımı engellemek adına yapılan,olumsuz yorumlar,sebep gösterilmeksizin silinebilir.
15-Üyelerimizin nickleri değiştirilmemektedir.Lütfen bununla ilgili yöneticilerimize özel mesaj atmayınız.

Forumdan süresiz uzaklaştırmalar yönetim bölümde tartışılarak ve yarıdan fazla çoğunluğun kabul oyu ile gerçekleşebilir.IYINET Webmaster forumları,üyelerimize ceza vermek yerine bilgi,birikim vermeyi hedeflemektedir.Bu yüzden forum yönetimi olarak ceza verme yanlısı değiliz.Şüphesiz ki IYINET üyeleri bu kuralların dışına çıkmayarak seviyeli bir forumda bilgi alışverişinde bulmak istemektedirler.Bizde bu isteğinizi bir görev bilip,üzerimize düşeni yerine getirmeye çalışmaktayız.

IYINET Webmaster forumları benzersiz bir yönetim kadrosuna sahiptir.Her biri gerçek hayatlarında başarılı olup,iyinette gönül borcu olan üyelerden oluşmaktadır.Hiç bir yöneticimizin IYINETten maddi bir çıkarı yoktur.Bu bağlamda hepimiz eşit sayılırız.Tek ortak hedefimiz bulunmaktadır oda paylaşımdır.

Yukarıda belirtilen kurallar IYINET Forumlarına üye olan her kullanıcı tarafından kabul edilmiş sayılmaktadır.Forum kurallarımız geçen zaman içersinde değişebilir,güncellenebilir. Yukarıda belirtilenler genel forum kurallarıdır.Kategorilerin kendilerine özgü alt kuralları bulunabilir.

IYINET Yönetim ekibi

Son Güncelleme Tarihi ; 09.01.2009

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
6-Forumun huzurunu kaçıracak şekilde dini,siyasi,reklam vb. gereksiz mesajlar atmak yasaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5