Windows 10’da Hangi Özellikler Olmayacak ?

emirhanbulbul

0
İyinet Üyesi
Katılım
23 Haziran 2013
Mesajlar
242
Reaction score
0
Windows 10’a sadece haftalar kala, Microsoft eski windows sürümlerindeki hangi özelliklerin artık olmayacağını da açıkladı. Bunlar da windows 10’a geçme kararınızı etkileyebilir.
Öncelikle, Windows 10 Home kullanıcıları için güncellemeler her zaman otomatik olarak indirilip kurulacak. Windows güncellemelerini açık tutmanızı zaten öneriyorduk ama bazı özel durumlarda otomatik güncellemeleri kapatmak gerekebiliyor. ( Türkiye’de Hala Adil Kullanım Kotası olduğu için kullanıcıları zor durumda bırakacak bir durum aslında. )
Windows Media Center (WMC), Hearts adlı kart oyunu ve Windows 7’nin masaüstü araçları Windows 10’da olmayacak. Windows 7’deki Solitaire ve Mayın Tarlası da olmayacak. ama Solitaire’in yeni ve daha gelişmiş bir sürümü geliyor.
WMC

WMC kaldırıldığı için bilgisayarınızda film DVD’leri izlemek istiyorsanız ayrı bir yazılım kurmanız şart. Merak etmeyin, bedava yazılımlar var ?

Kaynak: http://www.pcwebim.com/windows-10da-hangi-ozellikler-olmayacak/
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst