İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

windows 10 güncellemeler

anka5307

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
12 Nisan 2016 — KB3147458 (İşletim Sistemi Sürümü 10586.218)

Bu güncelleştirme, kalite geliştirmeleri ve güvenlik düzeltmeleri içerir. Bu güncelleştirmede yeni işletim sistemi özellikleri sunulmayacaktır. Önemli değişiklikler:

Internet Explorer 11, .NET Framework, kablosuz LAN, Microsoft Edge, Windows Update, oturum açma, Bluetooth, ağ bağlantısı, harita uygulamaları, video oynatma, Cortana, USB, Windows Gezgini ve Ekran okuyucusu için güvenilirlik geliştirildi.

USB cihazlarında işletim sistemi yeniden başlatılana kadar yaşanan bağlantı sorunu çözüldü.

Bir cihaz uyku modundan çıkarıldığında yazıcıların bulunabilirliği geliştirildi.

Kilit ekranı ile ilgili sorunlar düzeltildi.

Çift SIM'li telefonlarda görsel sesli mesaj desteği.

Bir telefonda Groove müzik ve diğer müzik uygulamaları kullanılarak kayıttan ses çalma ile ilgili sorun düzeltildi.

Düzeltilen günışığından tasarruf saati ile ilgili sorun giderildi.

Kapanma gecikmeleri, Ekran okuyucusu, Cortana, dolaşım sırasında veri kullanımı, Mağaza'da uygulama satın alma, video oynatma, yüz tanıma, Bluetooth eşleştirmesi, Microsoft Edge, oturum açma, Internet Explorer 11, Canlı Kutucuk güncelleştirmeleri, .NET Framework ve Microsoft Installer (MSI) ile ilgili ek sorunlar düzeltildi.

Güvenlik özelliğini atlama sorununu gidermek için CSRSS güvenliği geliştirildi.

Güvenlik Hesabı Yöneticisi Uzak Protokolü, HTTP.sys, ikincil oturum açma, Microsoft Grafik bileşeni, .NET Framework, CSRSS, Microsoft Edge ve Internet Explorer 11 ile ilgili ek güvenlik sorunları düzeltildi.

Hemen İNDİR
http://gggl.cf/KjVU4

arkadaşlar gggl.cf yi öneririm en azından linki takip edebiliyorum kim poyalamış felan ücretsiz fransa kuruluşu bir site

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5