Windows 10 Programsız İnternet Paylaşma

adeffo68

0
İyinet Üyesi
Katılım
18 Mart 2013
Mesajlar
8
Reaction score
0
Yazının Tamamı ve Diğer Yazılar İçin
Windows 10 Programsız İnternet Paylaşma Merhaba bu yazımda sizlere windows 10 ile birlikte gelen yeni bir özelliği tanıtmak istiyorum.Mobil Erişim Noktası adı verilen bilgisayarınızdaki interneti diğer cihazlarla wifi üzerinden paylaşmanızı sağlıyor.Windows un önceki versiyonlarında bu işi harici programlar ile yapıyorduk artık windows 10 ile birlikte bu işlemi windows 10 un kendi mobil erişim noktası özelliği ile ücretsiz ve programsız bir şekilde yapabiliyoruz.Şimdi nasıl yapıldığına bakalım.

Başlat menüsündeki ayarlar sekmesine tıklayın veya windows tuşu + I (ı tuşu) tuşuna basın.
Windows10ProgramsizinternetPaylasma1.png

Açılan sayfadan Ağ ve İnternet sekmesine tıklayın.

Windows10ProgramsizinternetPaylasma2.pngAçılan sayfadan Mobil etkin nokta sekmesine tıklayın

Windows10ProgramsizinternetPaylasma3.pngSonra üstte bulunan İnternet Bağlantımı Diğer Cihazlarla Paylaş sekmenin altındaki kapalı butonu açık hale getirin.
Windows10ProgramsizinternetPaylasma4.png


Ve artık bilgisayarınız artık modem görevinde ağınızın adı sarı okla gösterdiğim yerde, şifresi ise kırmızı okla gösterdiğim Alttaki düzenle kısmına tıklayarak bu bilgileri değiştirebilirsiniz.
Yazının Tamamı ve Diğer Yazılar İçin
Windows 10 Programsız İnternet Paylaşma
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst