İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows 2000 admin sifremi unutdum!

A

Anonymous

Misafir
Slm
Evde kullandigim Windows 2000 pro. sifresini degistirdim.Sonra tekrar girmek istedigimde sifremi unutdumumu farkettim *<:) .Windowsu tekrar kurmadan nasil admin sifremi degistirebilirim veya ogrenebilirim.Veya Dostan ogrenilebiliniyormu.Yardim edebilirseniz cok sevinirim.

A

Anonymous

Misafir
başlat çalıştır a regedit yaz ordan HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion buraya gir sağ tarafta bi yerde yazması lazım yaparsan haber verirsen sevinirim saygılar...

A

Anonymous

Misafir
eger bulabilirsen CIA Commander isimli program disketiyle bilgisayarini acarsan rahatlikla sifreni kirabilir yenibir sifre girebilirsin.hadi kolay gelsin.

A

Anonymous

Misafir
Windows içerisinde bu şifreyi bulmanın yolu yok. Yani imkansız. Arkadaşın dedidi gibi ancak başka bir programla bunu halledebilirsin. Ancak yine de şüphelerim var. Acaba CIA Commander gerçekten denenmiş mi.

B

beastII

Misafir
=))))

umarim durum söyle gözüküyordur: win2k i yükledikten sonra umarim (ki en akillicasi) administrator kontosunu direkten kullanmayip kendine yeni bir konto yapmissindir...egerki böyle yapmissan tebrik ederim hemen güvenli modustan gir sonra username: administrator pw: ya bos birak yada admin yaz.... simdiye kadar yaptigim pratik deneyimlerimden dolayi söyleyebilirimki kurulan win2k/xp/nt lerin 80%inin administrator kontosu sifresiz birakiliyor...bir dene istersen.

bol sanslar :wink:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5