İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows 2000'de internet paylaşımı

A

Anonymous

Misafir
Windows 2000 Professional kullanıyorum. İntrenet paylaşımı sağlayamadım. Çevirmeli Ağ özelliklerine girip paylaşı açtığım halde diğer bilgisayar internet paylaşımından faydalanamıyor. Bu konu hakkında görüş ve önerileri olan arkadaşları bekliyorum
Saygılarımla

A

Anonymous

Misafir
yanlış hatırlamıyorsam internet paylaşımını aktif hale getirdiğinde bir disket oluşturuyorsun ve bu disketi diğer bilgisayarlara yüklüyorsun... aklımda öyle kalmış...

A

Anonymous

Misafir
doğru yerden yapmışsın ama statik bir şekilde ip adresi mask ve gataway girdiysen giremessin. internet bağlantı paylaşımı bir dhcp gibi çalışıp bütün herşeyi otamatik olarak yapılandır. birde unuttuysan eğer control panel deki internet options dan connections dan lan settings den automatically dedect settings kımındaki şıkkı işaretle.

A

Anonymous

Misafir
Bu internet paylaşımı bir türlü yapamadım. Bana geniş bir şekilde anlatırsanız çok memnun olurum. Bu konuda yabancıyım. yani Windows 2000'de yabancıyım. Windows 98'de yapıyordum. Fakat Windows 2000'de yapamıyorum. Bu arada İki bilgisayarda da Windows 2000 Professional var. Ayaları ona göre anlatırsanız çok sevinirim.

A

Anonymous

Misafir
Sen soylediklerimi denedin mi? Ilk once onlari dene en detayli sekilde anlattim iste..

A

Anonymous

Misafir
Sen soylediklerimi denedin mi? Ilk once onlari dene en detayli sekilde anlattim iste..

A

Anonymous

Misafir
modemin takılı olduğu bilgisayar ana bilgisayar olmalı
IP Adres:192.168.0.1
SubNet Mask:255.255.255.0

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5