İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows 2000'de user'ı sildikten sonra eski dosyal

A

Anonymous

Misafir
xx user'ı ile bir kullanıcıyı sistemden sildim.Ancak o adla ulaştığım dosyaları artık göremiyorum.Oysa dosyalar arandığında karşıma çıkıyor.Bu dosyları tekrar nasıl görünür ale getirebilirim.?

Yardımcı olabilenler lütfen mail atın.

[email protected]

A

Anonymous

Misafir
windows her kullanici icin bir SID numarasi belirler .kullaniciyi sildiginde bu numarada silinir ve daha sonra yarattigin kullanici ayni isimde bile olsa ayni sifreye bila sahip olsa kullanicinin SID numarasi silinmis olur.bu yuzden dosyalarini gorebilirsin ama tekrar o profili veremessin .eger kullaniciyi silmeden once backup programi ile system state leri aldiysan tekrar dosyalari gorunur hale getirebilirsin.

A

Anonymous

Misafir
Backup alınmadı.!Dosyaları kaybedersem yandım demektir.Bu dosyları tekrar mı yüklemem gerekli görünür kılmak için.?

Başka bir yolu yokmudur.?

A

Anonymous

Misafir
Ne dosyalarindan bahsediyorsun? Eger biraz daha aciklarsan yardik edebilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5