İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows 2003 Serverler için Plesk Kontrol Paneli Kurulum Kılavuzu

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar msn den sürekli bana sorulan bir soru var

Windows 2003 Serverler için Plesk Kontrol Paneli Kurulum Kılavuzu yapmayı düşünmüyormusunuz???

Sizimi kıralım dedik ve yaptık.

İlgili sayfaya burayı tıklayarak veya doğrudan Plesk Panel, Plesk Destek, Plesk Support, Plesk Kurulumu, Plesk Ayarları ana sayfamızdan ulaşabilirsiniz..

Not : ŞİMDİ NE YAPMAMIZI İSTERSİNİZ???? Siz söyleyin biz yapıp ekleyelim..

Not : ana sayfamızda Reconfigurator Kullanım Kılavuzu da bulunmaktadır türkçe olarak..

Umarım birilerinin işine yarar..

Bilginize,

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
benim cok işime yarayacağı kesin birazda iis yapılandırma ayarlarını anlatırsanız cok guzel olurdu diye düşünüyorum :)

cok şeymi istiyoruz nedir :)

K

Kayıtsız Üye

Misafir
Merhaba işinize yaradı ise ne mutlu bana.

Kesinlikle çok şey istemiyorsunuz hatta siz ne kadar çok şey isterseniz bizde o kadar çok şey yaparız..

Açıkcası gündemdeki ilk projemiz 2003 ve plesk güvenliği olacak sanırım daha sonraki konuyada iis ayarları isapi filtreleri ve iis backup olayı olabilir..

Bilginize,

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elimizden geleni yapacaz merak etmeyin şu anda CP anlatımına başlarım bundan sonraki konu olarak iis ve isapi filtreleri üzerine durmaya çalışacam..

Bilginize,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5