İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows 7'nin başarısı memnun ediyor!

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Syndey'de yapılan PDC 2010'da konuşan Steve Ballmer, Windows 7'nin beklentileri nasıl aştığını yüzdelik dilimlerle ifade etti.

Windows 7'nin tarihteki en hızlı satan işletim sistemi olduğuna dikkat çeken Steve Ballmer, büyük iş yerlerini Windows 7'nin bir Vista ya da XP olmadığına ikna etmeye çalıştıklarını belirtti. Bu ikna sürecinin de başarıyla geçtiğini belirten Ballmer, iş yerlerinin yüzde 88'inin Windows 7'ye doğru yöneldiğini ve 240 milyon lisans satıldığını açıklayarak, Windows 7'nin başarısına dikkat çekti.

Ballmer'ın verdiği sayılara göre, Windows 7'ye geçen kişilerin memnuniyet oranı ise yüzde 94. Bu sayı Vista'dan sonra Microsoft'a ilaç gibi gelmiş olabilir. Yazılım devi ayrıca 2011 yılında 409 milyon PC'nin Windows 7'yle birlikte piyasaya sürüleceğini düşünüyor.

zekoriya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim görüsümde vistadan çok çok daha ii. Windows 7nin başarılı olması bence doğal

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5