• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

Windows 8 "8 Saniyede Açılıyor"

  • Konbuyu başlatan Ping
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 1
  • Görüntüleme : 4K

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
10 Temmuz 2011
Mesajlar
2,401
Reaksiyon
21
Puanları
0
Şube
Türkiye
145 Aydır Üye
Açılıştaki bu hızlanma, kernel oturumunu kapatmak yerine diske kaydetmeye dayanıyor. Bunun yanında çok çekirdekli sistemlerde tüm çekirdeklerin kullanılması sayesinde, kernel dosyasının ve verilerin sıkıştırılmasının çözülmesi daha hızlı bir hale geliyor. Microsoft'tan Gabe Aul, hızlı başlangıç modunda "Tak ve Kullan sürücülerinin sayımı yapılmasa da, bu modda sürücüleri başlatıyoruz." diyor ve ekliyor: "Sürücüleri 'tazlemek' için soğuk açılış yapmayı sevenler, bunun yeni modda da etkin olmasını faydalı bulacaklar."

Videosu : http://www.chip.com.tr/video/win-8-8...iyor_2612.html
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst