İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows 8, buna da izin verecek!

• Konbuyu başlatan Burak Başdüzen
  • Başlangıç tarihi
B

Burak Başdüzen

Misafir
20110503025825_windows8.jpg

Windows 8 ile birlikte, yıllardır alıştığımız bir şey daha tarih oluyor... İşte o şey...

Her Windows 8 yapısının sızmasıyla işletim sisteminin daha çok özelliği ortaya çıkıyor. Kullanıcılar son yapılardaki tüm detayları ortaya çıkarmak için işletim sistemini didik didik ediyorlar. Son ortaya çıkan bu özellik ise Windows 8'in yükleme dosyalarının konumunu ayarlamaya izin veriyor.

Angelwzr tarafından sağlanan bu görüntüde 'İsteğe bağlı bileşen yükleme ve işletim sistemi bozukluğunu onarma' ayarlarını görüyoruz. Bu seçeneğin amacı ise kullanıcılara Windows yükleme dosyaları için alternatif bir konum belirleme şansı tanımak. Birden fazla alternatif konum belirtmeye de izin veriliyor.

Birçok kullanıcı için çok şey ifade etmese de özellik, Windows yükleme dosyalarını taşımak isteyen kullanıcılar için faydalı olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5