İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows Aero'yu siz kontrol edin!

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Kullanıcı arayüzünü geliştiren eklentiler bilgisayar kullanıcılarının gözde uygulamaları arasında yeralıyor.

Windows Aero üzerinde küçük düzenlemeler ile bile inanılmaz sonuçlar elde etmek mümkün oluyor. Oldukça ufak bir uygulama olan Aero Tuner ise kontrol panelinden çok daha fazla özelleştirme seçeneği sunuyor.

Windows 7 Aero arayüzünü tanınmayacak hale getirmemesine karşın olduça şık özellikleri beraberinde getiriyor. Aero penceresindeki iki ana rengi seçebiliyorsunuz. Şeffaflığı kapatmaki Aero Stripes'ı ayarlamak gibi seçenekler son derece şık.

Download: AeroTuner

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Aero falan değilde win serisinde benim en uyuz olduğum şey klasör renklerini değiştirmek için 3.parti yazılım gerekmesi. Bunun nasıl yapmıyorlar ya da neden akıl etmiyorlar şaşıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5