İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows Phone 7.5 çıkıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

techtakip

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wp-7-5.png

Windows Phone 7
de eksik olan multitasking ve kopyala yapıştır özelliklerinin ekleneceği sürümün çıkış tarihi belli oldu.

Microsoft 25 Mart'ta Windows Phone 7 için güncelleme yapacağını duyurdu. Bunu daha önceleri Dünya Mobil Kongresi'nde belirtmişlerdi. Özellikle çoklu görev ve kopyala yapıştır özelliklerinin yeni güncellemeyle cihazlara geleceğini belirtmişlerdi. Kısa bir süre sonra Nokia, telefonlarında Windows Phone 7 kullanacağını açıklamıştı ancak hala ne bir telefon prototipi ortaya çıktı nede bir tarih verildiNokia'nın işletim sisteminin bu güncelleştirmeyi edindikten sonra modellerini açıklayacağını düşünüyoruz.
wp7_5may25.png

Windows Phone 7.5 Mango(kod adı) ile birlikte Internet Explorer 9 tarayıcısı da işletim sistemine dahil oluyor. Dünya mobil kongresinde IE9, iPhone tarayıcısı Safari ile kapıştırılmış Safariyi resmen ezmişti. Ayrıca Mango ile birlikte uygulama marketinde değişiklik yapılacağını ve çok daha etkili bir Twitter entegrasyonu sağlanacağı belirtiliyor. Daha fazla ayrıntıdan kaçınan Microsoft yetkilileri, güncelleme çıkmadan rakiplerinin kendilerini kopyalamasını önlemek istiyorlar. Windows Phone hakkındaki gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

kaynak: http://www.bilisimlive.com/windows-phone-75-mango-25-martta-geliyor-yeni-ozellikler-1820.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5