İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows Reseller Aranıyor

burnman999

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok kaliteli-güvenilir olan asp aspx gibi dilleri destekleyen windows reseller aranıyor.

1gb alan
10 gb bw
ilk etapta yeterli

teklifleri bekliyorum ayrıca tavsiyede bulunmak isteyen arkadaşlardan da memnun kaldıkları firmaları sbekliyorum

70L64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşım. sana dakikhost.com u tavsiye ederim. telefon, msn desteği var. bence güzel bir yer. fiyatları da gayet güzel.

1 GB Disk Alanı
10 GB Aylık Trafik
Türkçe Kontrol Panel
Limitsiz Domain Barındırma
Name Server Tanımlamaları

Aylık Ücreti 8 YTL.

burnman999

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resellerguru.com fena değil gibi peki paypalla ödeme yaptıktan sonra bilgiler paypalı kullandığımız mail adresine mi geliyor.

kullanan varsa.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
resellerguru.com fena değil gibi peki paypalla ödeme yaptıktan sonra bilgiler paypalı kullandığımız mail adresine mi geliyor.

kullanan varsa.

otomasyon, aynı maile ortalama 3-4 dakika içinde gelir. biraz ingilizcen varsa teknik destekte iyidir. ortalama 10-15 dk:da cevap verirler.

M

mercansoft

Misafir
Çok kaliteli-güvenilir olan asp aspx gibi dilleri destekleyen windows reseller aranıyor.

1gb alan
10 gb bw
ilk etapta yeterli

teklifleri bekliyorum ayrıca tavsiyede bulunmak isteyen arkadaşlardan da memnun kaldıkları firmaları sbekliyorum

Size Bu Hizmeti Yıllık 70 YTL verebilrim Bizimle İrtibata Geçin..

MercanSoft Bilişim ve İnternet Hizmetleri

Saygılarımla Yavuz MERCAN

Tel : 535 288 57 79
Mail : [email protected]
Satış : [email protected]
MSN : [email protected]
Url : www.mercansoft.com

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
marissoft sende bu işi yapıyorsun herkes kendini tavsiye ederken sen neden kendini değilde başkasını tavsiye ediyorsun?
sadece merak ettim.

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
anladim cevap için tşk'ler iyi çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5