İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows Reseller Şok Kampanya ..! 20 GB Alan + 250 GB Trafik Aylık = 20 YTL

ABDULLAHİB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KingHosting Bilişim Hizmetleri

Reseller Şok Kampanya ..!Kampanyadan Yararlananların Fiyatı Sabit Kalacaktır!..

-----------------------------------

Kampanya 1

20 GB Alan
250 GB Trafik
PHP,ASP,ASP.NET
Sınırsız E-mail
Sınırsız Subdomain
Sınırsız FTP
Plesk 8.3.0
Cpu : %12

Aylık : 20 YTL

--------------------------------------

KAMPANYA 2

30 GB Alan
350 GB Trafik
PHP,ASP,ASP.NET
Sınırsız E-mail
Sınırsız Subdomain
Sınırsız FTP
Plesk 8.3.0
Cpu : %14

Aylık : 35 YTL

---------------------------------

- Genel Özelikler -
Haftalık Yedekleme
Microsoft SQL Server + MySQL
absürt+W@rez Yasaktır
Lokasyon : Almanya / Netdirekt
Php Desteği Var

----------------------------------
Faaliyet Belgesi İçin Başvurulmuş [Onay Bekliyor]
-------------------------------

İletişim Bilgileri ;
Msn : [email protected]
GSM : (0534) 678 - 29 - 36
Web : KingHosting Bilişim Hizmetleri

cortes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GSM dışında destek için sabit telefonunuz var mıydı?
Ayrıca Vergi Levhanız da var mıydı?

İyi Çalışmalar..

alanadibilisim

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
GSM dışında destek için sabit telefonunuz var mıydı?
Ayrıca Vergi Levhanız da var mıydı?

İyi Çalışmalar..

ne vergi levhası hocam. sen bu fiyatlara hosting satan vergi levhalı şirket gördünmü hepsi illegal hepsi evden yönetim. Zaten bir şirket bu fiyata hosting satarsa ayakta kalması imkansız. Bu gibi illegal hostingcilerin yüzüne şirketlerinde işi zor.

burakergin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sokaktanmı topluyorsunuz bu sunucuları anlamıyorumki, yeter bu insanları kandırmayın artık.

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya belkide haklısınız, vergi levha ile geçinmek zor, kendi firmam var ( web ile alakasız) vergilerde insan boğuluyor, ama resellerde gibi işte şaka olmaz. adam şimdi 100 domain için bir reseller alır, ve kazıklanır, nerde sonra adamı bulacak??? bende 100 tane domain yok, sadece 23:)) onlar için ucuz ve güvenli bir reseller arıyorum, ama vergi lefhasız reseller almam ve insanlar nasıl alıyor anlamıyorum, bir sürü insanın siteler yok olursa yada kendi parası ile yeni host arayacak yada siteler çalışmayacak. tabiki şu vergi levha işe yarayacağını da pek sanmıyorum. sözleşme yok bir şey yok. 1-2 domain olursa önemli değil ama benim 23 tane domain kaybedersem adamlara karşı ne sözleşmem ne hiç bir şeyim yok. acaba böyle durumlarda ne yapmak lazım ve ne gibi haklarımız var?

samann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maviska doğru söylüyorsun.

Ancak bu tarz .....Hosting Bilişim Hizmetleri gibi şirket(!)'lerden alınan reseller ve hostinglerde umut taşıyan veya gelişme kaydeden siteler pek bulunmuyor.Böyle yerlerden hizmet alan kişiler herhangi bir sorunla karşılaştıklarında hemen işin peişini bırakıyorlar . Bu sayede bu işle uğraşan kişilerin sayısı günden güne artıyor. Ancak bazı kişilerinde hakkını vermek lazım ellerin gelenin en iyisini yapmaa çalışıyorlar ama malesef bu herzaman yeterli olmuyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi