İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows Server 2003 R2 Web Server Hk Yardım.

karabela

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 2 aylık vds aldım ve elimdede bir php youtube bot scripti var 1 adette domain aldım.

Şimdi benim yapmak istediğim şu bu 2 aylık vds yi bir sunucu olarak kullanarak aldığım domain ile ilişkilendirmek ve bunu net ortamında rahatlıkla kullanmak youtube bot script upload download yaptığı için vds kullanmak istiyorum host almak yerine ama kurulumu bilmiyorum bana kurabilecek bir arkadaş varmı varsa lütfen iletişime geçsin facebook.com/fkrtkc iletişim adresim teşekkürler.

Neo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 2 aylık vds aldım ve elimdede bir php youtube bot scripti var 1 adette domain aldım.

Şimdi benim yapmak istediğim şu bu 2 aylık vds yi bir sunucu olarak kullanarak aldığım domain ile ilişkilendirmek ve bunu net ortamında rahatlıkla kullanmak youtube bot script upload download yaptığı için vds kullanmak istiyorum host almak yerine ama kurulumu bilmiyorum bana kurabilecek bir arkadaş varmı varsa lütfen iletişime geçsin facebook.com/fkrtkc iletişim adresim teşekkürler.

Makinende plesk kontrol paneli var mi ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5