İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows ta bir problem

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar,
windowsta bir problem var.
a.exe uzantılı bir programım var. bu dosya b.exe diye çağaltıldığı vakit a.exe ile birlikte çalışmıyor. Bu sorunu çözecek bir uygulama var mı?
yani her dosya için farklı oturum gibi?

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
windowsta dosyaya sağ tıkladığınız vakit farklı çalıştır diye birşey görürsnüz, bu 2 msn çalıştırmak gibi işlere yarıyor ama bana yaramadı.

asoza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çalışmıyorsa normal yollardan çalıştıramazsınız.
Ancak ResHack ile açıp başlıktaki yazıyı değiştirerek deneyebilirsiniz.. çalışma ihtimali var..

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok işe yaramadı. .net kullanmış, decompile ettim ama kodu tekrar exeye çeviremiyoz. peş peşe gelen 2 if(!değişken) şeklinde karşılaştırma var enbaşlarda. disassembler ile jne komutlarını da tesbit ettim, ama onları da değiştiremiyorsun.
Bu arada elinde iyi bir disassembler programı olan benimle paylaşırsa sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5