İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows VPS'lerimiz test sürüşüne açıldı..

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler dikkatli olun.bilindik firmalar varken riske atmayın

70L64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilindik firmalarda yapıo bişeyler. her firmanın bir şeyi çıkıo yane. dikikhost süper fln dendi. ama şikayet bölümünde çıktı bi başlığı.

saygılar

L

LifeNIC~

Misafir
Evet 12 saat sonra 1 tane w2k3 test VPS'i boşa çıkıyor. O zaman size 1 tane sağlayabilirim.

İyi çalışmalar.

Ugur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende Denemek için bir vps actirdim..

gayet hızlı ve iyi bence

download hızı cok iyi.

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bukadar iyi harika övmenize gerek yok çok normal birşey almanya lokasyonlu bir datacenter netdirek Türkiye'ye çıkışlarıda gayet iyi, dedicated makina ile bir farkı kalmıyorki almanyadaki vpslerin. Bu makinalar özel makinalar değil herkesin sattığı netdirek vps'leri birde fdc vps lerini deneyin göreceksiniz farkı. Netdirekt hatları çok iyi olabilir fakat yeterli bw vermiyorlar hatta vps makinalarada çok daha az bw veriyorlar. Ayriyeten ddos atak v.b saldırılara karşı hiçbir koruma engeli almıyorlar yazılım ile engellemene bile izin vermiyorlar saldırı yiyen ip direk blokluyorlar böyle bir mantık var mı :) Lamer programları ile netdirekt iplerini bloklayabilirsiniz. ;)

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LifeNIC bu sunucularda unmetered bw bulunduğunu söylemişti.

L

LifeNIC~

Misafir
Arkadaşlar bukadar iyi harika övmenize gerek yok çok normal birşey almanya lokasyonlu bir datacenter netdirek Türkiye'ye çıkışlarıda gayet iyi, dedicated makina ile bir farkı kalmıyorki almanyadaki vpslerin. Bu makinalar özel makinalar değil herkesin sattığı netdirek vps'leri birde fdc vps lerini deneyin göreceksiniz farkı. Netdirekt hatları çok iyi olabilir fakat yeterli bw vermiyorlar hatta vps makinalarada çok daha az bw veriyorlar. Ayriyeten ddos atak v.b saldırılara karşı hiçbir koruma engeli almıyorlar yazılım ile engellemene bile izin vermiyorlar saldırı yiyen ip direk blokluyorlar böyle bir mantık var mı :) Lamer programları ile netdirekt iplerini bloklayabilirsiniz. ;)

Netdirekt değil Telekom ana binasındada olsak övülmeyi hakeden hizmet verdiğimizi kabul etmenizi, dilerseniz test için sizede hesap açacağımızı belirtmek isterim. Aynı çikolatayı Ülker'den ve Eti'den yediğinizde aynı tadı alabiliyor musunuz? Hiç sanmıyorum.

Bu makinalar özel makinalar malesef bahsettiğiniz gibi sıradan aletler değil. Belki siz VPS işini o sunuculardan yapabiliyorsunuzdur ama biz yapamıyoruz. Makinaya login olmadan desteksiz ve atıp tutucu mesajlar yazmayın lütfen.

Makinalara az bw veren yer NetDirekt. Biz netdirekt'in VPS'lerini alıp satmıyoruz. Netdirekt'in seller'i -dikkat reseller değil- bir firma ile çalışıyoruz ve 100mbit full duplex bandwidth alıyoruz.

Lamer programları ile ana sunucuda kurulu ISA firewall'ı aşabilirseniz ne mutlu size. ;) Unutmadan; Biz Virtuozzo teknolojisini kullanıyoruz belkide bugüne dek hiç görmediğiniz bir teknoloji sayın Reksnet. Yazmış olmak için post yazıyorsunuz gidin bunu geyik bölümünde yapın asılsız şeylerle yatırımlarımıza zarar vermeye çalışmayın. Yinede test etmek isterseniz foruma yazın sizede açalım bir test hesabı.

İyi çalışmalar

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LifeNIC bende bir Netdirekt kullanıcısıyım 4 tane sunucum var. Senin veya satışlarına çembe atacak bir kelime kullanmadım. Yazdığın herşeyde kendine özel bir hizmetmiş gibi bahsetmişsin. Bunların hepsi netdirekt'in özelliği. Hız bakımından zaten en iyisi olduğunu söylemiştim ben sadece negatif yönlerini anlattım. ISA firewallmış :) LifeNIC sen almanya'nın girişindeki fiberoptik kablolara firewall kursan bile ben yine aşarım. iyi çalışmalar.

L

LifeNIC~

Misafir
sen almanya'nın girişindeki fiberoptik kablolara firewall kursan bile ben yine aşarım

Komik olmayalım lütfen konuyu saptırmayalım bir probleminiz varsa başka bir konu açın veya PM gönderin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5