İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows yabanlı mysql database veren yabancı hosting firmaları tavsiyeleriniz

Danismanbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Windows tabanlı mysql database veren yabancı hosting firmaları tavsiyeleriniz

Arkadaşlar ingilizce yemek tarifleri sitesi açıcam..ingilizce olucağı için amerika lokasyonlu host alıcam..Bana önerebileceğiniz windows tabanlı mysql database veren firmalar var mı? yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

derin

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
DÜNYANIN EN İYİ 5 WEB HOSTİNG FİRMALARI LİSTESİ

Dünyanın en iyi ilk 5 web hosting firmaları, müşterilerine sundukları birbirinden dolu dolu plan paketlerdeki içerik zenginliği, kaliteli hizmet politikaları, sunuculardaki performans ve destek arasındaki denge, mümkün olan en uygun paket fiyatları, %100 müşterileri memnuniyet ile para iade garantisi de dahil olmak üzere, sunumları dikkate alınmıştır. En kaliteli hosting firmaları, web barındırma sunucu hizmeti sunan dünyadaki binlerce web hosting firmaları arasından büyük bir titizlik ile bir araya getirilmiştir. KAYNAK: sitenasilkurulur.net web sitesinin "En İyi Hosting Firmaları" başlıklı sayfasındadır.

Ayrıca, Web hosting firmaları işleyişi hakkında fazla bilgi sahibi olmayan arkadaşlar sitenasilkurulur.net web sitesinin "Web Hosting Nadir?" başlıklı sayfasında ise hosting firmaların işleyişi hakkında bir makale var. İncelemenizi tavsiye ederim.

SİTE AÇMA ÜCRETSİZ EĞİTİM REHBERİ

Ayrıca site kurma konusunda sıfır bilgiye sahip olanlar için başarılı ve profesyonel bir web sitesi kurmaya katkı sağlamak için sitenasilkurulur.net web sitesinin "Ücretsiz Site Yapma rehberi" sayfasında Tamamen Ücretsiz Eğitim Kılavuzu bulabilirler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5