İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Winnergambler.com 10000 Euro :))

S

SempatiX

Misafir
vegas isinde bu kadar para oldugunu bilmiyordum... Bu konuya hemen egilelim :D

O

OLTA

Misafir
o zaman kardeş madem banlanmışsın ne düşünüyorsun ziyaretçileri yeni sitene aktar,
sonra sat siteyi hiç düşünme

P

Parae

Misafir
winner ,

sitendeki affiliate'lerden ödeme aldığını belirtmişsin ..

bende eger eğilirsem vegas işine onları kullanırım .. zaten affiliatelounqe kullanıyordum !

M

murme

Misafir
cüşşş cüşşş o kadar kazanıon ha o zaman sen kopmusun valla

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazı mesajlar benim yazdıklarımı onaylamış, istatistiklere bakılmış ve analiz yapılmış hiti 4 aydır iyi çalışan bir site 18aydaki gelir tablosu nasıl birbiriyle uyuyor anlamıyorum. o kadar belirsiz bi para kazanma kaynağı ise neden ortalama bi veri verilebiliyor, çelişki var. burdaki kullanıcıları 'bilgisiz' saymamanın kanatı getirmiştir bu başlık.
Daha önceden açıklamak istemedim, ama benim bir siteme link eklemeni rica etmiştin, gazino ile hiç alakalı olmayan bir site ve siten hakkında konuşma yaptık. 1-2 yıl evvel gerçekleşti bu olay daha detaya girmek istemiyorum... Anonim. Ama yinede başlığa geri dönerek: sat gitsin, bizde kurtulak :p

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu targeted traffic olayi her yerde önemli bir durum reklam verirken bunlara dikkat etmek lazim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5