İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Winzip ve Unutulan sifre

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

Anonymous

Misafir
Selam Arkadaslar,

Winzipde dosyalarimi SIKISTIRIRKEN sifre kullandim. Ama her ne hikmetse bir turlu extract yapamiyorum yani acamiyorum. Icinizde elbette ayni sorunla karsilasmis veya bilen biri varsa lutfen ya mail adresime yada burda yardimci olun.

Sevgi ve selamlarimla

Solna

A

Anonymous

Misafir
Selam yeniden

vermis oldugun cevap icin tesekkurler. Verdigin adresden ingilizcem olmamasina ragmen AZPR 3.53 programini indirip pc ime yukledim. sonra da sifresi unutulan *.zip dosyasini actim devam dedigimde de "Selected file is not a ZIP archive" Demekte. Anladigim bana sunu diyor secilen dosya zip dosyasi degil. Ama yaptigim islem ise winzipde her zaman yaptigim sekildeydi tek fark mask i isaretleyip sifre vermem oldu.

Yeniden yardimlarini bekliyorum.

Baki selamlarimla

A

Anonymous

Misafir
Şifreni unutmuş o zaman winzip'in ya da winzip'e benzer dosyaların şifrelerini çözen programlar onlar ile şifreni bulmayı dene.
Saygılarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5