İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WireBux Reklam

mstfzg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Sitenizin hiti az, üye sayısını veya müşteriyemi ihtiyacınız var tekil hit mi gerekiyor, ürün tanıtımımı gerekiyor veya siteniz yeni kimse girmiyor mu ?

Size istediğiniz kadar sayfanızda 20 saniye durma şartı ile tekil ziyaretçi gönderelim.

500 tekil ziyaretçi $ 4.95 100 tekil ziyaretçi hediye
1000 tekil ziyaretçi $ 9.79 200 tekil ziyaretçi hediye

daha fazla reklam paketleri sitede mevcut

http://www.wirebux.com/advertise.php

Ödeme Yolu : PayPal

Lütfen eğer reklam alırsanız referans olarak mstfzg olarak gösterirseniz sevinirim.. :)

mertcane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pardon görmedim :)
o Zaman Ortaklık Programından Yararlanan Biridir:D

cs_spawn07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne kadar güvenilir acaba? Tamam az bir miktar istiyorlar ama Herkesten aynı miktarı alıp ortadan kayboLsaLar köşe olurlar.. ;)

mstfzg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin ödemeler bölümüne bakın bir oradan üyelerine yaptığı ödemeleri grebilirsiniz ben ödeme aldım ve sağlam bir yer site ile bir sorun olduğunda anında cevap veriyorlar destek mailine..

üstelik tekil hit ve 20 saniye sayfa gezilmesi pagerank, alexa, sitenin tanıtımı, forum ise üye ve konu v.s ve hada bir çok şey için çok iyi ve çok ucuz bir fiyat benim adıma konuşulması gerekirse 20 saniye gezidğim siteyi ister istemez inceliyo 20 saniyeden sonra geziyorum bence büyük oranda verim alacaksınız.

Ayrıca ödemeyi yaptığınız an aktifleştiriyorlar..

2 adet şirket reklam vermiş mazarz ve digitalvideo..
Kısacası sağlam ve güvenilir bir site..

mstfzg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konu bence webmasterlar için çok önemli fiyatlar çok düşük ve bununla tekil hiç 20 saniye sayfa gezimi gayet iyi :)

beni ref olarak verin mstfzg :)

excy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Toplam üye: 705
Online üye: 5

Nasıl olacak da bana 1000 tekil ziyaretçi gönderecek, pek açık değil gibi. Çamur atmak için söylemiyorum, gerçekten anlamadım.

mstfzg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Verilen reklama her üye 24 satte 1 tıklıyabiliyor yani reklama tıkladı reklam otomatik kapanıyor ve üstünde çizgi oluyor 24 saat sonra tekrar açılıyor.

Ayrıca dikkat ediyorum hergün siteye 20 ila 40 arası üye geliyor ve 705 üyesi var bu üye sayısı bu gün 715 gibi kapanır ve tüm üyeler online oluyor yani siz 1000 tekil hit aldınız size onu en erken 2 en geç 3 günde yollarlar..

mstfzg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten wirebux ile çalıştığınız da pişman olacağınızı sanmıyorum [email protected] ilede irtibata geçebilirsiniz reklam veriyorum ilk reklamım indirim olabilir gene konuşursanız admini ve destek deki kişiler anlayışlı insanlar :) (admin okur inş) :p bir kerelik indirim yaparlar..Benide ref gösterirseniz sevinirim :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5