İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WM Dergi - Temmuz Sayısı Çıktı!

wmdergi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

İyinet 'in desteklediği ve haziran ayında 1. sayısı ile yayın hayatına başlayan WM Dergi, büyük ilgi görerek ilk sayısında yaklaşık 50.000 tekil okunma tirajına erişti.

1 Temmuz 'da yayınlanan 2. sayısında sayfa sayısını 2 katına çıkartarak 80 sayfa olmuş, yazar kadrosuna alanında uzman kişiler katılmıştır.

İlk sayısından itibaren okuyuculara özel yapılan Web hosting kampanyaları ile dikkat çeken WM Dergi, 2. sayısında yine muhteşem fiyatlara sahip bir Web & Reseller hosting ve VPS Server kampanyası hazırlamıştır.

WM Dergi, her ay, web dünyasında başarılı kişi & şirket ve projeler ile çeşitli röportajlar yapmakta, ofis ziyaretleri gerçekleştirerek çok özel fotoğraflar yayınlamaktadır.Her sayısı ile içeriğini daha çok zenginleştirmeyi ve sayfa sayısını arttırmayı hedefleyen WM Dergi, okuyucularına daha zengin, ilgi çekici ve kaliteli bir içerik sunabilmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Web ile ilgili çeşitli konularda makaleler yazan, alanında uzman veya amatör kişilere de kapılarını açan WM Dergi başvurmanız halinde yazı ve içeriklerinizi değerlendirerek, sayfalarında yer veriyor ve bu sayede daha fazla kişiye ulaşarak, adınızı/web sitenizi duyurma fırsatı sunuyor.

Temmuz itibariyle abonelik kampanyası başlatan WM Dergi 'ye ücretsiz abone olarak kitap kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Az önce temmuz sayısını okudum.
Gerçekten çok güzel bir çalışmaya imza atıyorsunuz.Biz de sizi desteklediğimiz için çok mutluyuz.
Umuyorum gelecek sayılarınız yüz binlerce kişi tarafından okunsun.

wmdergi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az önce temmuz sayısını okudum.
Gerçekten çok güzel bir çalışmaya imza atıyorsunuz.Biz de sizi desteklediğimiz için çok mutluyuz.
Umuyorum gelecek sayılarınız yüz binlerce kişi tarafından okunsun.

Çok teşekkürler, desteğiniz, ilginiz ve güzel temennileriniz için. :)

Hep birlikte daha da iyi günlere inşallah.

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Dergiyi az önce okuma fırsatı buldum ve gerçekten de güzel bir çalışma olmuş. Ellerinize sağlık.

Gamerozzie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dergiyi okudum, harika işler çıkartıyorsunuz. Kampanyalarınıza da hayranım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5