WM.TC | Webmasterlar için yeni nesil yardımlaşma projesi!

Gerçekler.com

0
İyinet Üyesi
Katılım
30 Haziran 2014
Mesajlar
14
Reaction score
0

Merhabalar İyinet.com,

2 Ay önce, temellerini attığımız webmasterların işlerini kolaylaştırabilecek, iş alıp iş verebilecekleri ve yaşadıkları problemleri hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilecekleri bir platform oluşturduk. Bu platformun amacı kâr amacı gütmeden, web ortamında yaşanılan sorun, problem veya eksikleri karşılıklı tamamlamak-gidermek amacıyla kullanıcıların karşılıklı etkileşim halinde olmasını hedeflemektedir. Temel amaç Genel webmaster kuşağı arasından elit webmasterlara ulaşmak. Peki kullanıcılar bu sistemi neden sorunlarının çözümleri için veya başka kullanıcılara yardım etmek için kullanacaklar? Cevabı aşağıdaki kurguda.

:hönk: : Sorunu Yaşayan Kullanıcı
:şekil: : Sorunu Çözen Kullanıcı

- :hönk: : Webmaster WM.TC girerek sorununu soru olarak sordu.
- :şekil: : çözüm odaklı mesajla yanıt verdi.
- :hönk: : gelen cevapla sorunu düzeltip çözüme kavuştu ve en iyi cevap seçimini bu cevap olarak seçti
- :şekil: : Sorunun çözümü için cevap veren kullanıcı WMPUAN'ı aldı.

Yukarıda sıralanan kurguda, Temel soru WMPUAN'ı ne işe yarar?

Önemli olan herkesin verdiği cevap değil. Bütün cevaplar arasından sorunun sahibi tarafından "Cevap Seçilen" en iyi cevap ve oylama puanıyla kazanılan WMPUAN'ıdır. Ayrıca bu sorunla daha sonra karşılaşıcak kullanıcılar için google üzerinden bir iz bırakmış olacaksınız ve her gelen kullanıcı cevabınıza olumlu puan vererek sizi üst sıralara taşıyacak. Bu puan aracılığıyla kullanıcılar diğer üyelere göre bazı ayrıcalıklara ve rütbelere sahip olacaklar.

Proje Linki : WM.TC - Sözlük - Soru ve Cevap
Proje İlerleme : %85 Tamamlandı.


Sevgi ve Saygılarımızla. WM™ :yeho
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst