İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wmhaber.com almanyada 1. olmuş

oguss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Almanya'da 4. kez düzenlenen Hannover amatör haber ve magazin siteleri yarışmasına Bu Yıl Türkiye'den 5 adet web sitesi katıldı.Türkiye'yi temsil eden siteler arasında sadece 2 site finale kaldı.Siteler www.wmhaber.com ve www.klashaber.com siteleriydi.10 site içinden www.wmhaber.com 1. oldu ve www.klashaber.com 6. oldu.WmHaber.Com sorumlusu Ümit EKER daha yeni ve ilk kez haber sitesi ile uğraştığını ancak bu haber sitesini dahada geliştireceğini belirtti.KlasHaber.Com sorumlusu Adnan YÜCE ise bu derece bizim için çok önemli bir yol kat etmemizi sağladı.Türkiye'ye 1.lik ve 6.lık başarısı getirdik bu büyük bir başarıdır diye belirtti.

Bence bunları duymak çok güzel .. helal olsun 2 siteyede

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Haberin kaynağı nerede acaba bir link var mı?
Detaylı olarak okumak istiyorum.

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
allah için ne almanyası kim bu yarısmayı düzenleyen :) kimsenin mi haberi olmamıs yoksa 5 tane arkadaş oturup yarısmamı düzenlemiş. Haberin zaten yazılış şekli bir haberciden çıkmadığı açık almanyada 1.ci olmus. almanya neresi ya yaklasın 4-5 milyon türkten sadece 10 sitemi yarısmıs yoksa almanya köy mü benim mi haberim yok..

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne yarışmasıymış? anaokulunda uyku saatinde en uzun süre gözleri açık tutma yarışması sanırım. birincilere bakınca başka bişey gelmedi aklıma.

edit piaf: amatörmüş zaten yahu. olabilir, doğrudur. haberi okumadan yüklendik birden :)

oguss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bildirgecte okudum ancak şimdi linki bulamadım bulunca hemen vereceğim. haber7 kaynaklıydı sanırım.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Merakla bekliyorum haberin kaynağını çünkü tek iyinette olduğu yönünda google aramaları:D

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bildirgeçi rssden takip ediyorum baktım öyle bir haber yok sitede.Haber 7nin sitesinede baktım ordada öyle bir haber yok.Konuyu açanda kaybolmuş ortadan.Reklam yapıp kaçmış adam..

Bu arada benim blogumda amerikada dünyanın 1. blogu seçildi.Deeermişim :p

Simasher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en doğru yorum sanırım burda verilmiş :)
Bu arada böyle saçma birşey de duymadım sitedeki haberler zaten rss ile başka sitelerden alınma .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi