İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WOLFENSTEIN HAKKINDA YARDIM EDİNNNNNNNNNNNNNN

A

Anonymous

Misafir
OYUNDA FOREST DENEN BÖLÜMÜ GEÇEMİYORUM YARDIM EDİN.(ŞİFRELERİ VARSA ALABİLİRMİYİM).NASIL GEÇİCEM.

A

Anonymous

Misafir
o zaman anlat nasıl geçılıceğini kolaymı değilmi anlayalım

A

Anonymous

Misafir
forest denen bölüm hakkında yardım istiyorum biraz detaylı bilgi verirsen sevinirim(msj ıma yanıt verdiğin için saol)

A

Anonymous

Misafir
froestin neresinde takildin bilmiyorum ama , ilk önce kulübedeki iki askeri öldür ama kimseye görünme. ve önemli olan cok sessiz olman
daha sonra arkadan dolas ve kuledeki askeri hallet. tünele girdiginde hemen ilerde sag trarafta kapi var ordan git.sakin tünelin cikisindaki iki askeri vurma , onlar seni göermezler sen hemen kapidan iceri dal.yukari ciktiktan sonra hemen tepenin sagindan git ve bir süre bekle asagida iki tane asker birbirinle sohbet edecekler. onlar ayrildiktan sonra bir tanesi (komutan olani) dibe sana göre ekranin sagina dogru gidecek bekle ve 20 ye kadar say sonra hizli kos ve askeri bicakla öldür. sen buraya kadar yapabilirsen level bitmis say ok.

A

Anonymous

Misafir
görev 1 : oyun basladiktan sonra ilk gelen kulübede üc asker var biri ön tarafta biri icerde biride arkasinda onlari öldür ama cok sesiz olman gerek zaten bu levelìn özelligi burda alarmi actirmaman lazim

görev 2 : ilk kulübedeki ask. öldürdükten sonra nehire dogru bak orda ekranin sag tarafinda ki agacin üstünde parasüt göreceksin o agacin dibinde ilk yardim paketi ve silah bulacaksin.ok.

görev3 : daha sonra ikinci kubede iki asker var biri disarda biri icerde , ama evdekine dikkat et disardakini stenle öldür ve direkt kulübeye kos sansin varsa kuledeki asker seni görmez ve icerdeki ask. hallet.

görev 4 :eger bu yazdiklarimi yapabilirsen, kulubeden disari baktiginda sana göre ekranin sol tarafinda tastan bir duvar göreceksin hemen onun dibine sanlan ve duvar bitene kadar egilerek git( unutmadan söyleyim buraya kadar oyunu sakin kaydetme cünkü seni gördükleri zaman alarm yaklasik 15 saniye sonra caliyor , buda seni aldata bilir ) duvarin bitiminde hizli olarak tepenin arkasina sigin orda bir kac saniye bekle eger alarm calmassa oyunu kaydet.
sen buraya kadar gelirsen level in yarisini btirdin demektir.

A

Anonymous

Misafir
saol kardeş seninde sorun olursa bana sor çok saol harrbi adammışsın

A

Anonymous

Misafir
gerci ben sana hepsini anlatmadim ama , belki anlattiklarimin bir faydasi olmustur insallah. ne yaptin o level i gecebildinmi bari??
ben almanyadan yaziyorum seninle tanistigima cok sevindim

A

Anonymous

Misafir
War craft in yedinci levelinini gecemiyorum , herhangi bir sifre veya yardimi varsa lütfen bana haber verin .
simdiden tesekkürler

A

Anonymous

Misafir
walla bilmiyorum ama oyunsitesi ve hitoyun sitelerinde bulabilirsin he wolfenstein da uçtum artýk bölüm geçmekten canom sIKILDI çok saol sen olmasam geçemezdim bende tanýþtýðýmýza memnun oldum ben ankaradan

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
???????????????????

benmi tek görüyom yoksa sadece bir kişi mi yazmış

Son düzenleme:

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2002 yılınca açılmış bir konu herhalde diğer yazan arkadaş forumdan silinmiş ve mesajlarıda silinmiş.Aklıma başka birşey gelmiyor.
Baksana adam tek başına konuşmuş oluyor :D :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
çok özür yaaaaa bu 2002 nin konusuymuş bi an şaşırınca yazdım affedin beni

I

ismail

Misafir
wolfenstein forest bölümünü gecemiyorum ne yapmam lazım

wolfenstein forest bölümünü gecemiyorum ne yapmam lazım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi