WooCommerce Garanti Bankası Sanal POS Eklentisi

tahsn85

0
İyinet Üyesi
Katılım
6 Haziran 2009
Mesajlar
39
Reaction score
0
WooCommerce Garanti Bankası Sanal POS Eklentisi | 3D Secure + Ortak Ödeme Sayfası + Taksit

Türkiye Garanti Bankası WooCommerce Sanal POS Eklentisi

Sanalpos Eklentisi Ayar Paneli

Satın Al
Fiyatı 118 TL'dir.

Sipariş & Destek

Tel: 850 304 6277
Skype: wpmatik


WooCommerce TGB Sanal POS Eklentisi HakkındaBu eklenti ile Türkiye Garanti Bankası‘ndan aldığınız Sanal POS hizmetini sitenize API ile entegre ediyoruz. Bu WooCommerce eklentisi 3D güvenli ödemeyi destekler. 3D Secure Level için 3D_PAY, 3D_FULL VE 3D_HALF seçimlerini admin panelden yapabilirsiniz. Ayrıca Garanti Kredi Kartlarına taksit imkanı sunar (Bonus Card, Miles&Smiles, Flexi vb.). Taksit sistemini aktif etmek ve taksit tutarına göre komisyon bilgilerini admin panelinizden ayarlayabilirsiniz. Garanti Güvenli Ortak Ödeme Sayfası seçiminiz var ise eklenti bu özelliği de desteklemektedir. Bankanızın mağazanız için gönderdiği Üye İşyeri Numarası, Terminal ID, Store Key, Merchant ID vb. bilgilerini yine admin panelinizden sisteme girebilirsiniz.

Kredi Kartı Ödeme Ekranı

Ödeme ekranındaki form WooCommerce standartlarına göre hazırlanmıştır temanızdaki stil şablonuna göre tasarımı değişkendir. Temanızdaki CSS dosyasından formlar için girilen şablon okunur. Eklenti klasöründeki style.css dosyasındaki kodlara mudahale ederek farklı stiller de oluşturabilirsiniz.

Ödeme ekranındaki form WooCommerce standartlarına göre hazırlanmıştır temanızdaki stil şablonuna göre tasarımı değişkendir. WordPress temanızdaki CSS dosyasından formlar için girilen şablon okunur. Eklenti klasöründeki style.css dosyasındaki kodlara mudahale ederek farklı stiller de oluşturabilirsiniz.Sistem Gereksinimleri:

  • PHP 5.3 (en az)
  • ionCube Eklentisi

Sanalpos eklentisi 1 adet alan adınıza lisanslanır yıllık ücret gerektirmez.

Eklenti kurulumu ve teknik destek yıl boyunca ücretsizdir.

Eklenti dosyaları içerisinde Garanti Bankası, Bonus Card, Miles&Smiles, Flexi, MasterCard, Visa, Maestro, American Express vb. logoları mevcuttur.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst