İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wordpres içerik ekleyecek arkadaşlar

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
BuYuCu nickkinin ismi ender galiba onunlamı görüşmemiz gerekiyor acaba ?

Sahtekar, yalancı ve düzenbaz bir kişilik bozuklugu yaşayan ******** bir acizin sitesine içerik giricek birilerini arıyorsunuz öylemi ? İlk önce hak nedir hukuk nedir onu bir ögrensin insanların emeklerine tenezül etmeksizin hakkı neyse vermesini bilsin delikanlı gibi ölmüş anasının üzerine söz vererek yemin etmesini biliyor içtiği sütün hakkını verebilecek kadar delikanlı olsun da bizde gerçek'den annesinin üzerine edilen yeminin ne kadar gerçekçi oldugunu bilelim ve mezar'da annesinin kemikleri sızlamasın.

Yanlız şahidim olsun ki ALLAH, bir tane alan adını ona kulllandırtmaya musade etmeyeceğim ve hakkında SAHTEKAR, DOLANDIRICI içeriklerine sahip konular açarak hangi forumlar üzerinde baglı ise tek tek üyeliklerinin yasaklanması üzerine elimden geleceğimi yapacağıma namusum ve şerefim üzerine yemin ediyorum.

Delikanlı tanıyalım biraz bundan sonra daha dikkatli adım atarız umarım ki, üç kuruş para için nice kuruşları ben hibe ettirmesini ve insanın adını'da oldugu gibi açıkca dogru bir şekilde aydınlıga kavuşması için çalışmasını da bilirim rahat olun siz sahtekar kansızlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5