İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WordPress 2.3 Kesinlikle yüklemeyin, Güncellemeyin

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Türkçesinde evet problem var ama 2.3.1 İngilizce de bir probleme rastlamadım..

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
türkçesinde tablo isimleri değişik wordpress'in. ondan kaynaklanabilir.

macintosh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
plugin hatası o söylediğiniz,bende de oldu ilk,tüm pluginleri pasif yapın,sonra teker teker aktif ederek ana sayfayı kontrol edin her plugin aktif etmede ;) hangi pluginde sorun varsa çözersiniz ona göre

Elazığlı168

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ben 20 gündür kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım kurulu eklentilerin yeni sürümle çakışmasından kaynaklanıyor bu hata büyük ihtimalle

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
ya ben sabahtan beri 2.3.1 kurucam paso hata alıyorumm hangi sürümü kurayım sizce ?

nothingrows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wordpress bu sürümde veritabanındaki kategori ve etiket hiyerarşisini tek bir çatı altında topladı. O yüzden eskisi gibi yazıları kategorilerle eşleştiren ve başka işlerde kullanılan çeşitli tablolar tadil edildi ya da tamamen kaldırıldı. Bu nedenle bu sürümden önceki eklentiler halen eski tablo sistemlerini kullanıyorsa çeşitli hatalara sebep olacaktır ve tabiki düzelmeyecektir.

Elindeki mevcut sürümü yükseltecek olan arkadaşlar Wordpress Türkiye web sitesindeki sürüm yükseltme kılavuzuna uyarak yükseltme yaparlarsa sorunların hangi eklentilerde yaşandığını tespit edebilirler. Ama yeni kuracak arkadaşların herhangi bir sıkıntı yaşayacaklarını sanmıyorum.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Wordpress bu sürümde veritabanındaki kategori ve etiket hiyerarşisini tek bir çatı altında topladı. O yüzden eskisi gibi yazıları kategorilerle eşleştiren ve başka işlerde kullanılan çeşitli tablolar tadil edildi ya da tamamen kaldırıldı. Bu nedenle bu sürümden önceki eklentiler halen eski tablo sistemlerini kullanıyorsa çeşitli hatalara sebep olacaktır ve tabiki düzelmeyecektir.

evet , ben yukarıdakileri yaptım, db uçtu, geri alamadım, o yüzden buraya yazdım zaten,

sıfırdan ,yani 2.3.1 kurup yaptığımda sorun çıkmadı, arada benim db uçtu :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5