İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress 2 Sorun ; Üyelerin yazılarında admin onayı ???

RecLast

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Wordpress den belki anlayan vardır Herşeyi ayarladım 2 sorunum kaldı ne yazıkki. Nası çözeceğimi bi türlü anlamadım. Uzatmadan soruma geçeyim.

1. Sorunum Başlıkdada anlattığım gibi Üyeler yazı yazabilir halde olmasını istiyorum fakat ben onaylamadan gözükmesin sitede istiyorum. Bunun bi ayarı yada eklentisi varmı acaba? Şuanda Buddypress eklentisi kurdum buna göre ayarlamanın bi yolu varsa çok güzel olacak.

http://www.mmotr.com/ Bu sitedeki gibi üye olduktan sonra yazı ekle denildiğinde inceleme ve ayar eklenmesini istiyorum bunu nasıl yapabiliriz.

2. Soruma gelince. BuddyPress kurdum. Fakat arkadaş olarak ekleme butonunu bi türlü koyamadım koyduğumda sürekli sorun çıkartıyor.Yazıların altında yazıyı yazan kişiyi arkadaş olarak ekleme butonu nası ekleyeceğiz acaba? Mesaj yazmayı buldum fakat arkadaş olarak ekleme bi türlü olmuyor. Üye olup bi bakarsanız göreceksiniz 2 li gözüküyor ve sorun oluşuyor. Nası bişey anlamadım bu sistemide :S

Umarım yardımcı olabilirsiniz. Sitem ; http://huntergaming.com/

Msn Adresim ; [email protected]

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
içerik sağlayıcı yaptığında yazılar onay bekliyor demesi lazım

RecLast

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hmm peki ordaki gibi yapma şansımız varmı? mmotr de üye girişi yapınca yazı ekle diyip onaylanmışmı onaylanmamışmı falan bi kaç ayarı gösteriyordu orda. Onun gibi birşey yapma şansımız varmı acaba?

Buddypress arkadaş ekleme butonu hakkında bilginiz varmı bu arada?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
buddypress kullanmadım hiç

RecLast

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yokmu bilgisi olan?

PS: İçerik sağlayıcı yapmak istemiyorum hacım ya o ayarı yapınca diğer özellikleri görebiliyor bunu istemiyorum :S

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5