İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress 2 sorun

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
benim blogumda bi sorun var, kaç gündür uğraşıyorum ama çözemedim..

Yazı yazarken önizleme butonuna tıklıyorum hiç birşey olmuyor..

Bir de yorumları onaylarken, kırmızı oluyor, yorum onaylanmamış gibi görünüyor, ama yorum onaylanıyor. sayfa yenileyince kırmızılık kayboluyor..

Yukarda da dediğim gibi, yazıyı yazarken, yayınlamadan önce önizleme yapmak için "önizleme" butonuna tıklıyorum ama hiç bir şey olmuyor..

Bütün eklentileri silip denedim, olmadı.. phpmyadmin deki bütün hatalı dosyaları onardım yine olmadı..

1050.jpg

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
istersen admin içindeki dosyaları tekrar gönder, java ve ajaxların kafası karışmış olabilir

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
nasıl gönderecem bilmiyom ki.. admin içindeki derken, phpmyadmin den mi kastediyorsun..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
yok yok orası değil, admin klasörün varya onu diyorum, ftpdekiyle değiştir bakalım bi, ama yedek al önce

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
root'ta kardeş...
wp-admin

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
tamam da ne yapacam tam olarak anlatır mısın.. Lütfen ihtiyacım var valla, yoksa rahatsız etmezdim seni..

biraz acemiyim de :)

Php Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
sanırım temandan kaynaklı bu sorun ve sorunun asıl nedeni hatalı js dosyalarıdır admin paneline internet explorer ile girip sol altta sayfada hata oluştu uyarısına çift tıkla oradaki hatayı bize iletirsen gerekli çözümlemeyi yaparız :)

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
sanırım temandan kaynaklı bu sorun ve sorunun asıl nedeni hatalı js dosyalarıdır admin paneline internet explorer ile girip sol altta sayfada hata oluştu uyarısına çift tıkla oradaki hatayı bize iletirsen gerekli çözümlemeyi yaparız :)

temayı da değiştirdim.. aynı sorunla karşılaştım ama yine de dediğini yapayım..

dediğinizi yaptım ama admin paneline girince tarayıcının altında "hata" diye birşey çıkmadı..

isterseniz sizin adınıza bir admin hesabı açayım girip bakın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5