İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress 3.1.3 çıktı

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
Arkadaşlar hayırlı olsun hergün güncellenen wordpressimiz bu günde güncellendi, ingilizce dosyaları indirmek istiyorsanız indirin :p

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Important: before updating, please back up your database and files. For help with updates, visit the Updating WordPress Codex page..........

neden yedek almamızı istiyor ? korkudan güncelleyemedm kesin siteyi göçertirim :'(

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Important: before updating, please back up your database and files. For help with updates, visit the Updating WordPress Codex page..........

neden yedek almamızı istiyor ? korkudan güncelleyemedm kesin siteyi göçertirim :'(

Her güncellemeden önce yedek alınmasının önemli olduğu yazar zaten. Ben veritabanının yedeğini almadan güncelledim ve sorun olmadı. Sorun çıksaydı, o zaman iş zordu. :)

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Bende direkt güncelledim ve Türkçe olarak hemen guncellemeyi yapmış bulunmaktayım herkese hayırlı olsun :)

Erkan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı olsun ne özellik geldi acaba yeni bilen var mı? veya hangi eksik vardıda giderildi?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
Hayırlı olsun ne özellik geldi acaba yeni bilen var mı? veya hangi eksik vardıda giderildi?

3.1.3 sürümü aşağıdaki konuları ele alan bir güvenlik güncellemesi:

Çeşitli güvenlik iyileştirmeleri
Etiket sorgularında iyileştirmeler
Sadeleştirilmiş yönlendirmeler ile yazar olmayan kullanıcıların kullanıcı adlarının ortaya çıkartılması engellendi
Ortam dosyaları ile ilgili güvenlik iyileştirmeleri
Dosya yükleme konusunda tehlikeli güvenlik ayarlarına sahip sunucular için iyileştirmeler
İçeri aktarma bitmediğinde ortada kalan eski WordPress dosyalarının temizlenmesi
Modern tarayıcılar için Yönetici ve Giriş ekranlarında yapılabilecek “tık çalma” (clickjacking) koruması

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5