İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Adsense Sorunu

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Arkadaşlar yeni bir site üzerinde çalışıyorum.İlk defa wordpress kullanıyorum bileşenler kısmından metin olarak adsense reklamı ekliyorum ama çıkmıyor bir türlü
bir yardım edebilecek varmı

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
yeni yazı ekler gibi kodu yazı kısmına yapıştırın ve html yi seçin,sonra bu html kodunu bilşenler kısmında istediğiniz yere yapıştırın.çıkacaktır ozaman.

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
metin kısmına direk ekliyorum html olduğunu kendisi anlayamıyormu yav en iyisi blogger mış :)

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
hocam metin eklediğin yerin sağ üstünde html var ona tıkla sonra yapıştır kodları

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
yeni yazı eklerken, görsel düğmesi seçili olur. onun hemen yanında sağ üst köşede html düğmesi var,adsense den aldığın kodu yeni yazı ekler gibi yapıştır ve sonra html yi seç, verilen kod html şeklinde görüntülenecek,sende o html kodunu alıp yapıştırcan.

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
sadece metin olarak çıkıyor acaba temadamı html seçeneği kapalı

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
ücretsiz wp lere adsense eklenmiyor diye biliyorum

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
yeni yazı eklerken, görsel düğmesi seçili olur. onun hemen yanında sağ üst köşede html düğmesi var,adsense den aldığın kodu yeni yazı ekler gibi yapıştır ve sonra html yi seç, verilen kod html şeklinde görüntülenecek,sende o html kodunu alıp yapıştırcan.

aynısını yaptım ama olmadı.Ben tekrar bloggera döneyim :)

A

abdullahsabit

Misafir
ben senin kodu sitemde denedim açlıştı üstad wordpreste deneidm oldu bedava olan değil ama:D

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
o zaman beleşe iş yok diyo wordpress bana :D ben blogger a ekliyim bunlarıda siliyim şu siteyi :D

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bedava wp siteye reklam eklenmez.

Edit: 2. sayfayı görmemiştim, Depresan üstadım söylemiş zaten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5