İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WordPress Adsense Teması v2 - Kazancınızı katlayın! (Sadece 10 TL)

BKR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WordPress tabanlı siteleriniz için gelirinizi arttırmanızı sağlayacak WordPress Adsense Temasının v2 sürümünü satışa sunuyorum.

Anasayfa demo : Doğum izle
Konu içi demo : Sezeryan Doğum izle
Kategori demo : Doğum Videoları

WordPress Adsense Teması v2 kazancınızı katlar! Siteniz sıradan temalar ile günlük %1 oranında bile tik alamazken, bu temayı kullanmaya başladıktan sonra %4-5 seviyesine merdiven dayayacaksınız.

WordPress Adsense Teması v1'den birkaç yorum,
Clint' Alıntı:
Dün gece kurdum temayı sayfa to şuan %7 civarı, daha önce %1-3 arasıydı

never_fear' Alıntı:
gerçekten arkadaşıma teşekkür ederim uzun zamandır ilgilenmediğim bir sitem için bu temayı ilk alan kişiyim hem hit hemde tıklanma oranım bir anda arttı, hiti yüksek arkadaşlar gözü kapalı alsın derim, teşekkürler...
(Bu yorumlar başka bir wm sitesinde yapılmıştır.)

WordPress Adsense Teması v1 tam olarak 47 adet sattı ve olumsuz olarak hiçbir geri dönüş almadık.

Temamız XHTML Valid ve CSS Valid bir temadır. Ziyaretçilerinize reklamlarınızı daha iyi sunabilmenin yanısıra, kodlama hatasız bir tema sahibi de olacaksınız.

Bu temaya sahip olmak, sadece 10 TL

MSN : [email protected]
MAİL : [email protected]

BKR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satış aktiftir arkadaşlar. Yoksa beğenmediniz mi?

BKR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu son kez güncelliyorum. Belki en azından yorum yapan birisi olur..

finalrender

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba, temayı almak istiyorum, iletişime geçebilir miyiz...

T

trgy

Misafir
Bu tema tamamen adsense kurallarını ihalal eden bir temadır. Reklamları içerikten ayıran hiçbirşey yok. Bu bir ban sebebidir. Biz de biliyoruz sağa sola serpiştirmeyi reklamları ama bu şekilde yapılmıyor o işler.

tamindir.com gezginler.net premium olmasına rağmen bu şekilde kullanımlardan uzak duruyorlar.

finalrender

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım siz burada ne yapmaya çalışıyorsunuz, iki gündür cevap bekliyorum mail adresine mail attım özel mesaj gönderdim buraya yazdım, eğer satmayacaksan buraya yaz bilelim, yada olumlu olumsuz bir cevap ver, iş olsun torba dolsun diye konu açmayın ...

BKR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tema tamamen adsense kurallarını ihalal eden bir temadır. Reklamları içerikten ayıran hiçbirşey yok. Bu bir ban sebebidir. Biz de biliyoruz sağa sola serpiştirmeyi reklamları ama bu şekilde yapılmıyor o işler.

tamindir.com gezginler.net premium olmasına rağmen bu şekilde kullanımlardan uzak duruyorlar.

Reklamlar site ve reklam arka plan renklerinden ayrı olarak farklı bir renktte tablo içine alınmıştır. Reklam ve içerik ayrılmıştır. Kurallara göre bir sakınca olduğunu düşünmüyorum. İçerik ve reklamlar oldukça içiçe bu doğru ancak çoğu site, özellikle WP tabanlı siteler bu şekilde kullanıyor. Reklamlar genellikle insanların el alışkanlığı olduğu yerlere koyuldu. Bu nedenle yüksek tik sayısı alıyor. Bu temanın ilk versiyonu 7 ay önce yaklaşık 50 adet sattı ve müşterilerim yüksek sayfo to oranı ve kazancı ile aylardır ödeme alıyor. Hiçbir sıkıntı yok. Bende sitelerimde kullanıyorum, sıkıntısını görmedim.

BKR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım siz burada ne yapmaya çalışıyorsunuz, iki gündür cevap bekliyorum mail adresine mail attım özel mesaj gönderdim buraya yazdım, eğer satmayacaksan buraya yaz bilelim, yada olumlu olumsuz bir cevap ver, iş olsun torba dolsun diye konu açmayın ...

Sevgili arkadaşım, şuan şehirdışındayım. Yarın gece döneceğim. Çarşamba gecesi ya da perşembe sabahı temayı sana teslim ederim.

T

trgy

Misafir
Reklamlar site ve reklam arka plan renklerinden ayrı olarak farklı bir renktte tablo içine alınmıştır. Reklam ve içerik ayrılmıştır. Kurallara göre bir sakınca olduğunu düşünmüyorum. İçerik ve reklamlar oldukça içiçe bu doğru ancak çoğu site, özellikle WP tabanlı siteler bu şekilde kullanıyor. Reklamlar genellikle insanların el alışkanlığı olduğu yerlere koyuldu. Bu nedenle yüksek tik sayısı alıyor. Bu temanın ilk versiyonu 7 ay önce yaklaşık 50 adet sattı ve müşterilerim yüksek sayfo to oranı ve kazancı ile aylardır ödeme alıyor. Hiçbir sıkıntı yok. Bende sitelerimde kullanıyorum, sıkıntısını görmedim.

Sizin sıkıntı görmediğiniz veya sattıklarınızın görmediği yeni alacakların görmeyeceği anlamına gelmez. Kural ihlali var bu tema da onu söylüyorum. Üyeleri gerekli yerlerde bilgilendirmek için buradayım zaten. Yoksa ben de biliyorum çoğu kişinin böyle kullandığını.

BKR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sitenin bir üyesi olarak beni de bilinçlendirmeniz açısından adsense kurallarında yazılı olan ve benim sattığım temada bu kurallara aykırı davranış gösteren kısmı belirterek bilgilendirme yapabilir misiniz rica etsem?

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
Bu sitenin bir üyesi olarak beni de bilinçlendirmeniz açısından adsense kurallarında yazılı olan ve benim sattığım temada bu kurallara aykırı davranış gösteren kısmı belirterek bilgilendirme yapabilir misiniz rica etsem?

gir googleye araştır bir şeyleri hazır lokma önüne süren birisini bekleme bence eminimki zaten gözüne sokacaktır o google adsense kurallarını bizde yaptık zamanında ardından google askıya aldı beni banladı peki banlamaması için ne garanti veriyorsun ? garanti veriyorsan ben alayım en başta

BKR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gir googleye araştır bir şeyleri hazır lokma önüne süren birisini bekleme bence eminimki zaten gözüne sokacaktır o google adsense kurallarını bizde yaptık zamanında ardından google askıya aldı beni banladı peki banlamaması için ne garanti veriyorsun ? garanti veriyorsan ben alayım en başta

Öncelikle ben kuralları gayet iyi biliyorum. 2005'ten bu yana profesyonel olarak adsense kullanıyorum ve hiç banlanmadım. Sadece trgy nickli arkadaş bu tema tamamen kurallara aykırıdır yazmış. O kurallar neymiş bir göstersin istedim. Ben hiçbir şeyin garantisini veremem. Çünkü kurallara son derece uyan kaliteli sitelerin bile yeri geliyor banlandığına şahitlik ediyoruz. Ben kendi sitelerim ve temayı sattığım müşterilerimi referans göstererek bu tema uzun zamandır kullanılıyor, ödemeler de tıkır tıkır yapılıyor diyorum. İlk satışım bu sitede olmadı. Rakip wm sitesinde oldu. O nedenle link vermiyorum.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
Öncelikle ben kuralları gayet iyi biliyorum. 2005'ten bu yana profesyonel olarak adsense kullanıyorum ve hiç banlanmadım. Sadece trgy nickli arkadaş bu tema tamamen kurallara aykırıdır yazmış. O kurallar neymiş bir göstersin istedim. Ben hiçbir şeyin garantisini veremem. Çünkü kurallara son derece uyan kaliteli sitelerin bile yeri geliyor banlandığına şahitlik ediyoruz. Ben kendi sitelerim ve temayı sattığım müşterilerimi referans göstererek bu tema uzun zamandır kullanılıyor, ödemeler de tıkır tıkır yapılıyor diyorum. İlk satışım bu sitede olmadı. Rakip wm sitesinde oldu. O nedenle link vermiyorum.

ok iyi güzel yarın biri buraya gelip konu açtığında banlandım diye ki oda senin teman olursa bu yazıyı o arkadaşa güzel bir şekilde gösteririm inş amaç kesinlikle satışını baltalamak değil ama gerçek ne ise odur

BKR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=48182

Reklam yerleşimi bölümünü okursanız gerekli cevaplar bulunmaktadır. Özellikle atladığınız kurallar ise şunlardır :

1-Reklamları, o sayfadaki diğer içerikten ayırt edilemeyecek şekilde biçimlendiremez.
2-Site içeriğini, reklamlardan ayırt edilmesi zorlaşacak şekilde biçimlendiremez.

Header kısmında ki 728x90 banner ve 728x15 bağlantı birim linkleri içerikten ayrık üst reklam şeklinde tasarlandı. Her site logo ve navbar kullanmak zorunda değil. Bu nedenle bu yerleşim kurallara uygundur.

Anasayfa konulardan önce bulunan 336x280 text reklam yazı rengi olarak siyah, font olarak kalın ve altı çizili yazılmış olup, site arka planın farklı renkli bir renk ile tablo içine alınmıştır. Site içeriğinde ise yazı başlıkları font olarak reklamlardan daha büyük, altı çizgisiz ve daha soluk bir renk ile yazılmıştır.

Anasayfada en altta yazılardan sonra görünen 336x280 reklam ise sadece resim reklamdır. Zaten kurallara uygundur.

Sidebarda bulunan link reklamlar ayrı bir tablo içerisinde, altı çizili olarak görüntülenmektedir. İçerik ile cismen bir ayrıştırılamama sorunu yoktur.

Konu içerisinde, başlığın hemen altında bulunan 336x280 boyutunda ki reklam altı çizili bir şekilde, hem yazı başlığı hem de içerikten farklı bir font büyüklüğünde ve arka plandan bağımsız farklı bir renk ile tablo içine alınarak eklenmiştir.

Bu alanlardan en ufak bir sıkıntı yaşamazsınız çünkü yukarıda da anlattığım gibi herhangi bir fiziki rahatsızlığı olmayan bir insan, reklam ile içeriği rahat ayırt edebilir. Tek sıkıntılı bölüm kategori sayfaları olacaktır. Bunu her sitede kullanmıyorum zaten. Çünkü hem reklamlar altı çizili ve orta font büyüklüğünde, hemde içerik. Bu alan opsiyonel zaten. Temayı satın alan arkadaşlara kurulumdan önce bilgi veriyorum. İsteyene değiştiyorum o bölümü.

Ancak trgy arkadaşımızın dediğim bu tema tamamen kurallara aykırı lafından dolayı bu açıklamayı yaptım. Açıklama üstüne yapmıcam. Alacak olan mail ve msn adresim konuda yazıyor. Sürekli bu foruma girmiyorum. Hızlı iletişim için o adresleri kullanınız.

T

trgy

Misafir
Header kısmında ki 728x90 banner ve 728x15 bağlantı birim linkleri içerikten ayrık üst reklam şeklinde tasarlandı. Her site logo ve navbar kullanmak zorunda değil. Bu nedenle bu yerleşim kurallara uygundur.

Anasayfa konulardan önce bulunan 336x280 text reklam yazı rengi olarak siyah, font olarak kalın ve altı çizili yazılmış olup, site arka planın farklı renkli bir renk ile tablo içine alınmıştır. Site içeriğinde ise yazı başlıkları font olarak reklamlardan daha büyük, altı çizgisiz ve daha soluk bir renk ile yazılmıştır.

Anasayfada en altta yazılardan sonra görünen 336x280 reklam ise sadece resim reklamdır. Zaten kurallara uygundur.

Sidebarda bulunan link reklamlar ayrı bir tablo içerisinde, altı çizili olarak görüntülenmektedir. İçerik ile cismen bir ayrıştırılamama sorunu yoktur.

Konu içerisinde, başlığın hemen altında bulunan 336x280 boyutunda ki reklam altı çizili bir şekilde, hem yazı başlığı hem de içerikten farklı bir font büyüklüğünde ve arka plandan bağımsız farklı bir renk ile tablo içine alınarak eklenmiştir.

Bu alanlardan en ufak bir sıkıntı yaşamazsınız çünkü yukarıda da anlattığım gibi herhangi bir fiziki rahatsızlığı olmayan bir insan, reklam ile içeriği rahat ayırt edebilir. Tek sıkıntılı bölüm kategori sayfaları olacaktır. Bunu her sitede kullanmıyorum zaten. Çünkü hem reklamlar altı çizili ve orta font büyüklüğünde, hemde içerik. Bu alan opsiyonel zaten. Temayı satın alan arkadaşlara kurulumdan önce bilgi veriyorum. İsteyene değiştiyorum o bölümü.

Ancak trgy arkadaşımızın dediğim bu tema tamamen kurallara aykırı lafından dolayı bu açıklamayı yaptım. Açıklama üstüne yapmıcam. Alacak olan mail ve msn adresim konuda yazıyor. Sürekli bu foruma girmiyorum. Hızlı iletişim için o adresleri kullanınız.

Sana birşey diyeyim mi google bu şekilde bakmıyor bile. Navbar kullanır mı kullanmaz mı umrunda olmuyor. Kullanıcıyı yanıltıyor mu yanıltmıyor mu ona bakıyor ve banlıyor. Olay bu kadar basit.

BKR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google dediğin kim? Sen ben o biz siz onlar. Benim sitemden hedef siteye giden adamların %60-70'i siteye girer girmez çıkıyorsa, hedef siteye hiçbir yararı olmuyorsa tabi ki banlanırsın. Bu olayın açık konuşmak gerekirse tasarım ile falan alakası yok. Ben yıllardır bu işi yapıyorum. Adwords ile reklamda yayınlattım çok. Çok karışık meseleleri var. Olay senin ziyaretçi kitlen birazcık. %100 hile bir şekilde de olsa hedef reklama tıklayarak oraya yarar sağlayan bir ziyaretçi varsa adsenseden BANLANMAZsın. Konuya herşeyi yazmıyorum zaten. Bu temayı alan arkadaşlara bu tarz temaları hangi içerikler ile, hangi kitleye kurması gerektiğini söylüyorum. Yani özetle konuyu noktalayalım. Banlatan tema yoktur, banlatan ziyaretçi kitlesi vardır. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi