İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WordPress All in One SEO Eklenti İle İstediğiniz Yerlere Gelin !

burakisci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dünya'nın en çok kullanınlan açık kaynak kodlu yazılımı olan wordpress de rakiplerinizden bir adım daha öne çıkabilmek için bazı eklentilere ihtiyaç duyabiliriz.All in One Seo eklentisi ise sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde dizayn edilmiş , kullanışlı arayüzü ile kullanıcılara kolaylık sağlayan bir eklentidir.Wordpress kullanan hemen hemen herkesin kullanmakta olduğu bu eklenti , sizi her zaman rakiplerinizden bir adım öteye taşıyor.

WordPress'in en kaliteli seo eklentisi olan ve milyonlarca kişi tarafından kullanılan bu eklenti sizin yerinize sitenizin tüm seo ayarlarını yapmaktadır.

All in One SEO Eklentisi Kurulumu

1-)WordPress admin panelinizde ki eklentiler bölümünden "yeni ekle" butonuna tıklayınız.
2-)Eklenti kur blümünde "Popüler" bölümüne tıklayınız , zaten en başta All in One Seo eklentisi çıkacaktır.
3-)Ardından eklentiyi kurun ve etkinleştirin.
4-)Eklentinin ayar sayfasını "Ayarlar" bölümünün içinde bulunan All in One Seo butonuna tıklayarak açabilirsiniz , buradan ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.
"Plugin Status" bölümünü "Enabled" yaptığınızda eklenti çalışacaktır.

All in One SEO Eklentisinden Görüntüler

All-in-One-Seo-Eklenti-G%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCleri-e1323722034336.png

All-in-One-Seo-Eklenti-G%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCleri-2-e1323722099314.png

All-in-One-Seo-Eklenti-G%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCleri-3-e1323722156128.png

Değerli yorumlarınızı sitemizde de belirtirseniz sevinirim...

Kaynak : Wordpress All in One SEO Eklenti İle İstediğiniz Yerlere Gelin ! | Burakisci.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5